Перейти к основному содержанию

UZŅĒMĒJU DIENAS VIDZEMĒ 2020

18 UZŅĒMĒJU DIENAS VIDZEMĒ 2020

Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) Vidzemes reģionālā nodaļa aicina pieteikties uzņēmējus, valsts un pašvaldības iestādes, profesionālās un augstākās izglītības iestādes, amatniekus un mājražotājus dalībai

“Uzņēmēju dienās Vidzemē 2020”, kas notiks no 18. līdz 19. septembrim, Valmieras pilsētas centrā.

           “Uzņēmēju dienas Vidzemē” ir tradicionāls, iedvesmojošs uzņēmējdarbības pasākums, kas ik gadu pulcē  lielu dalībnieku un apmeklētāju skaitu. Pasākuma mērķis ir veicināt uzņēmumu, iestāžu atpazīstamību, uzrunājot jaunus klientus un sadarbības partnerus. 

          „Vidzemes Uzņēmēju dienas 2020” notiks jau 23.gadu pēc kārtas, lai gan šis gads ir visiem mums īpašs ( Covid-19 dēļ), tomēr dalībnieku ilggadējā uzticība ļauj ticēt, ka mums kopā izdosies pasākums tikpat  aizraujošs un interesants, kā iepriekš, ievērojot visus aktuālos pulcēšanās ierobežojumus.

              Ne mirkli nešaubāmies, ka izstādes dalībnieki būs daudzveidīgi un priecēs lielo apmeklētāju pulku arī šogad, tādēļ LTRK Vidzemes nodaļa aicina piedalīties ikvienu interesentu, lai izmantotu iespēju prezentēt sasniegumus, reklamēt jaunākās preces un pakalpojumus, nostiprināt un veicināt  uzņēmuma atpazīstamību Vidzemē, kā arī satikt sadarbības partnerus.

           „Vidzemes Uzņēmēju dienas 2020” organizē LTRK Vidzemes reģionālā nodaļa sadarbībā ar Valmieras pilsētas pašvaldību.

           Pieteikšanās dalībai izstādē līdz 2020.gada 21. augustam, sūtot pieteikumus uz e-pastu: vidzemesizstade@gmail.com vai iesniedzot personīgi LTRK Vidzemes nodaļā, Stacijas ielā 26, Valmierā.

           Plašāka informācija pieejama, zvanot pa tālruni:   20264530 (LTRK Vidzemes nodaļas vadītāja vietniecei Baibai Birzgalei).

Aktuālā informācija, kā arī pieteikums-līgums pieejams mājas lapā www.vidzemesizstade.lv.