Перейти к основному содержанию

Dizains uzņēmējdarbībai.

06 Dizains uzņēmējdarbībai.

Dizains uzņēmējdarbībai

 

Mēs, Latvijas Dizaina Centrs, vēlamies iedrošināt Latvijas uzņēmumus un uzņēmējus apzināti lietot dizainu un ar uzņēmumu piemēriem rādīt kā pārdomāts dizains palielina biznesa vērtību, kā arī vienlaikus veicināt sadarbību veidošanos starp dizaineri un uzņēmumu.

Dizainu,  kā stratēģiskās inovācijas rīku apzināti lietojot uzņēmumu produktos, pakalpojumos un procesos, ir iespējams izstrādāt uz klientu orientētāku risinājumu, kuros klienti saskata lielāku vērtīgumu  (ērtības, lietojamības, drošības u.c. īpašību dēļ), tāpēc turpina iegādāties vai lietot šos risinājumus atkārtoti. Tas uzņēmumiem var palīdzēt izdzīvot sīvās konkurences apstākļos.

“Vaidava Ceramics” līdzīpašnieks Guntars Sticers dalīsies pieredzē kā stagnējošu uzņēmumu pārveidoja par dizaina eksporta zīmolu.  Uzņēmuma, kā keramikas izstrādājumu ražotāja pirmsākumi meklējami vēl kolhoza "Vaidava" laikos, un jaunais uzņēmuma zīmols tika izveidots 2015. gadā ar mērķi eksportēt savu produkciju, lielāka noieta tirgus iegūšanai. Uzņēmuma produkcijā veiksmīgi savienotas metodes, kuras izmantoja pirms 100 gadiem, ar mūsdienu tehnoloģijām. Uzņēmuma produkcija pieejama veikalos 14 ES valstīs un Japānā, un arī tiek attīsta  e-tirdzniecība, kas veido ap 20% no kopējā pārdošanas apjoma.

Vebinārā:

Uzņēmuma “Vaidava Ceramics” pieredze dizaina lietošanā “Kā stagnējošu uzņēmumu pārveidot par dizaina eksporta zīmolu”. Stāsta uzņēmuma līdzīpašnieks   Guntars Sticers.

Paneļdiskusija  “Kā veidot sadarbību uzņēmumam ar dizaineri?”. Piedalās “Mammalampa” radošā direktore Ieva Kalēja, “Vaidava Ceramics” līdzīpašnieks Guntars Sticers  un klātesošie. Vada Dita Danosa

„Meetup”: dizaineru un ražotāju pieteikumi sadarbībai.

Vebināru vada:

Dita Danosa, radošo industriju un stratēģiskās vadības eksperte, uzņēmēja, Latvijas Dizaina centra vadītāja, www.designlatvia.com

Ieva Kalēja: dizainere, uzņēmuma “Mammalampa” izveidotāja un radošā direktore, Latvijas Dizaina centra vadītājas vietniece, https://www.mammalampa.com.

Vebināra nories laiks: plkst. 14:00-16:00

Vebinārs pieejams tikai LTRK biedriem.

Lūgums reģistrēties: https://ej.uz/RB_060720

Pirms semināra saņemsiet informāciju par pieslēgumu.