Перейти к основному содержанию

Kā palīdzēt komandai augt? PĀRDOŠANA 24/7

01 Kā palīdzēt komandai augt? PĀRDOŠANA 24/7

Kā palīdzēt komandai augt?

 

     Tu vadi pārdevēju vai projektu vadītāju komandu. Tava prece vai pakalpojums ir orientēti uz ilgtermiņa sadarbību.

 Cilvēki tavā komandā ir dažādi. Visi ir lieliski speciālisti, tomēr vienam vairāk patīk palielīties, otram tas traucē. Kāds ir pašpārliecināts, kāds šaubās par sevi. Ja darbinieks ir sliktā noskaņojumā, tad rezultāta nebūs. Kā ļaut komandai augt?

Kā cilvēkiem mainīt savus paradumus? Tu uzzināsi, kas palīdz darbiniekiem kļūt motivētiem, produktīviem un zinošākiem. Tu saņemsi praktiskas idejas, ko izmantot iknedēļas tikšanās reizē, lai komanda varētu mainīt savus paradumus un uzlabot prasmes.

Ko darīt, lai atšķirīgais kļūst par spēku, nevis šķērsli.

Tavas komandas izaugsmei!

Seminārā:

1. Uzzināsi, kā palīdzēt komandai augt.

2. Iemācīsies, kā mainīt darbinieku paradumus.

3. Tu saņemsi praktiskas idejas darbinieku motivācijai.

4. Līdzi paņemsi vērtīgu atziņu sev.

 

Semināru vada: Ilze Ušacka –Priekule, izaugsmes trenere, koučs. Viņas karjera sākās ar RTU mehānikas fakultātes diploma iegūšanu, tas deva viņai prasmi domāt loģiski un skatīties plašāk. Tomēr praktiski Ilze ir strādājusi dažādu jomu pārdošanā kopš 2006.gada gan kā ikdienas menedžere, gan vadošos amatos. Šobrīd viņa ir izveidojusi Darījumu skolu un Tu kopīgā darbā ar Ilzi vari pilnveidot savas komunikācijas prasmes ilgtermiņa darījumu attiecību veidošanā. Viņa vada uzņēmumos paradumus mainošus treniņus projektu vadītaju un pārdevēju komandām.

Semināra norises laiks: plkst. 15:00-17:00

Dalības maksa: LTRK biedriem – vienam pārstāvim no uzņēmuma dalība bez maksas, katram nākamajam 15,00 + PVN. Seminārs pieejams tikai LTRK biedriem.

 

Reģistrācija: https://ej.uz/P247_010819