Перейти к основному содержанию

Uzņēmēju pieredzes dienas 2019

20 Uzņēmēju pieredzes dienas 2019

👋 Uzņēmēj, šis pasākums domāts Tev sava biznesa attīstībai!

Uzņēmēju pieredzes dienas ir bezmaksas pieredzes apmaiņas iniciatīva Latvijā, lai veicinātu uzņēmēju zināšanu apmaiņu veiksmīgākai biznesa attīstībai.

Uzņēmēju pieredzes dienas Latvijā notiks jau otro gadu — šogad no 20. līdz 24. maijam. Tajās bez maksas aicināti piedalīties visi Latvijas uzņēmēji, kuri vēlas dalīties pieredzē, lai mācītos un augtu. Esam pārliecināti, ka jebkura pieredze ir bagātība, jo īpaši uzņēmējdarbībā!

Pirms gada pieredzē dalījās vairāk nekā 70 dažādu uzņēmumu Latvijā, kuru pozitīvās atsauksmes un ieguvumi mudināja šo iniciatīvu turpināt.

👉 REĢISTRĒJIES - http://bit.ly/PieredzesDienas2019 👈

Iniciatīvu rīko Swedbank sadarbībā ar Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera LTRK un valsts attīstības finanšu institūciju Altum.


Kā iesaistīties?

🔘 1.posms (līdz 26.04.): reģistrējas uzņēmumi — pieredzes devēji🔘

Līdz 26. aprīlim http://bit.ly/PieredzesDienas2019 reģistrējas un izveido savu profilu tie uzņēmumi, kuri vēlas dalīties savā pieredzē un aicināt citus uzņēmējus pie sevis ciemos. Uzņēmumiem – pieredzes devējiem – pieteikšanās anketā būs jānorāda plašāka informācija par sevi.

🔘 2. posms (29.04.-10.05.): piesakās uzņēmumi — pieredzes ņēmēji🔘

Piesakās uzņēmēji, kuri vēlas piedalīties pieredzes apmaiņā un satikties ar uzņēmējiem, kas reģistrējušies kā pieredzes devēji. Dalībniekiem pieteikuma anketā būs jānorāda plašāka informācija par sevi un pieredzi, ko vēlētos iegūt un ar ko gatavi dalīties.

Šajā posmā arī uzņēmēji — pieredzes devēji — aicināti pieteikties citu uzņēmumu apmeklējumam.

🔘 3. posms (29.04.–14.05.): informācijas saņemšana par pieteikumiem🔘

Laika posmā no 29. aprīļa līdz 14. maijam, tiklīdz kāds uzņēmējs pieteiksies pie jums ciemos, tā saņemsiet informāciju pieteikuma anketā norādītajā e-pastā. Jums būs jāapstiprina dalība un jāvienojas par ērtāko tikšanās vietu un laiku Uzņēmēju pieredzes dienās.

🔘4. posms (20.05.-24.05.): Uzņēmēju pieredzes dienas🔘

20.–24. maija nedēļā satiecieties savā birojā, ražotnē vai kādā citā vietā, lai apmainītos ar vērtīgu pieredzi. Tā ir jūsu izvēle — kurā dienā uzņemt, uz cik ilgu laiku vai cik dalībniekus.


👉 PIESAKIES - http://bit.ly/PieredzesDienas2019 👈