Перейти к основному содержанию

Seminārs „LEAN principu ieviešana uzņēmumā”

15 Seminārs „LEAN principu ieviešana uzņēmumā”

Europe Direct informācijas centrs Liepājā sadarbībā ar LTRK Kurzemes nodaļu 15.aprīlī plkst. 11:00, Kuldīgā,Pilsētas laukums 4, Mārtiņzālē ( 2.stāvs) piedāvā bezmaksas semināru         „ LEAN principu ieviešana uzņēmumā”.

Interesanti, ka sākumā cilvēki rada procesus, pēc tam procesi vada cilvēkus. Un šos procesus, ik pa laikam ir vērts uzlabot - padarīt produktīvākus. Un jaunos – produktīvākos procesus – ir vērts padarīt par ieradumiem.

Aicinām uzņēmumu un komandu vadītājus uz semināru, kura laikā dalībnieki piedalīsies biznesa simulācijas spēlē, kas palīdzēs izprast, kā LEAN tehnoloģijas principu ieviešana var uzlabot organizāciju procesus, produktivitāti un klientu apmierinātību.

Semināra laikā dalībnieki:

•           Piedalīsies Lean procesu uzlabošanas simulācijas spēlē;

•           Izbaudīs Lean principu darbību praksē;

•           Ieraudzīs un pieredzēs reālus un izmērāmus ieguvumus, ko dod Lean principu ieviešana;

•           Pārliecināsies par iespējamo potenciālu un ieguvumiem, Lean principus ieviešot savā uzņēmumā.

Semināru vadīs:

Jānis Zēlavs – “MIND Management” valdes loceklis, biznesa attīstības risinājumu un apmācību programmu veidotājs un vadītājs, sertificēts biznesa vadības, līderības un komandu koučs ar 18 gadu pieredzi biznesa vadībā un attīstībā un vairāk kā 10 gadu pieredzi apmācību vadīšanā.  Jānis ir vadījis treniņus tādiem uzņēmumiem, kā Puratos Latvija, Rosme, Ripo International, Aile Grupa, Fristad Kansas production SIA, Aizdevums.lv, Ergo AAS, Brikers Latvija SIA, AS Balticovo, ALTUM, Rīgas tilti, PAA, Maxima Latvija, u.c.  

Kaspars Bērtelsons – projektu vadītājs uzņēmumā Brabantia Latvia. Uzņēmums saņēmis BEA konkursā balvu “Biznesa efektivitātes čempions 2017”. Izmantojis Lean metodoloģiju un piedalījies tās ieviešanā. Praksē izmantojis un ieviesis dažādus Lean instrumentus (rīkus).

Vietu skaits ierobežots ( līdz ar to pieteikšanās var tikt slēgta ātrāk). Lūgums iepriekš pieteikties līdz  13.04.2019. - https://forms.gle/VHhDkur4FfFEzjVE8 vai  pa tālr. 63429019