Перейти к основному содержанию

Seminārs „LEAN principu ieviešana uzņēmumā”,Liepāja

18 Seminārs „LEAN principu ieviešana uzņēmumā”,Liepāja

Europe Direct informācijas centrs Liepājā sadarbībā ar LTRK Kurzemes nodaļu 18.martā plkst. 11:00, Liepājas Latviešu biedrības nama Kamerzālē piedāvā bezmaksas semināru  „ LEAN principu ieviešana uzņēmumā”.

Interesanti, ka sākumā cilvēki rada procesus, pēc tam procesi vada cilvēkus. Un šos procesus, ik pa laikam ir vērts uzlabot - padarīt produktīvākus. Un jaunos – produktīvākos procesus – ir vērts padarīt par ieradumiem.

Aicinām uzņēmumu un komandu vadītājus uz semināru, kura laikā dalībnieki piedalīsies biznesa simulācijas spēlē, kas palīdzēs izprast, kā LEAN tehnoloģijas principu ieviešana var uzlabot organizāciju procesus, produktivitāti un klientu apmierinātību.

Semināra laikā dalībnieki:

•           Piedalīsies Lean procesu uzlabošanas simulācijas spēlē;

•           Izbaudīs Lean principu darbību praksē;

•           Ieraudzīs un pieredzēs reālus un izmērāmus ieguvumus, ko dod Lean principu ieviešana;

•          Pārliecināsies par iespējamo potenciālu un ieguvumiem, Lean principus ieviešot savā uzņēmumā.

 

Vietu skaits ierobežots ( līdz ar to pieteikšanās var tikt slēgta ātrāk). Lūgums iepriekš pieteikties līdz  16.03.2019. - https://goo.gl/forms/50eSacDtZhq0tgQi1 vai  pa tālr. 63429019

Semināru vadīs:

Terēze Riekstiņa – biznesa apmācību trenere ar 18 gadu pieredzi pārdošanā un vadībā. Ieguvusi psiholoģijas bakalaura un banku ekonomista kvalifikāciju. Turības biznesa inkubatora "Mentorklases" līdzautore. Biznesa apmācību spēles "Pārdošanas maratons" autore. Apmācības vada pārdošanā, vadībā un personības attīstībā.

Kaspars Bērtelsons – projektu vadītājs uzņēmumā Brabantia Latvia. Uzņēmums saņēmis BEA konkursā balvu “Biznesa efektivitātes čempions 2017”. Izmantojis Lean metodoloģiju un piedalījies tās ieviešanā. Praksē izmantojis un ieviesis dažādus Lean instrumentus (rīkus).