Pārlekt uz galveno saturu

LTRK viceprezidente Lienīte Caune virza bijušo veselības ministra Gunta Belēviča kandidatūru padomes priekšsēdētāja vēlēšanām

LTRK viceprezidente Lienīte Caune šodien, 6.februārī, RīgaTV24 raidījumā “Dienas personība” paziņoja, ka virza bijušā veselības ministra Gunta Belēviča kandidatūru padomes priekšsēdētāja amatam.

Viņa norādīja, ka G.Belēvičs palīdzējis izprast veselības finansēšanas sistēmu, parādot kompetenci šajā jomā, lai organizācija varētu sniegt viedokli par konkrēto jomu. Tāpat viņš arī darbojās LTRK Veselības komitejā.

“Esmu pārliecināta, ka vēlēšanas būs ļoti interesantas un aizraujošas un es domāju, ka LTRK no tā visa tikai iegūs,” raidījumā sacīja L.Caune, “lai uzvar stiprākais jeb tas, kurš spēs pārliecināt uzņēmējus par to, kā jāizskatās organizācijai nākamos trīs gadus.” Viņa arī norādīja, ka tieši G.Belēviča īpašības un zināšanas bija iemesls, kāpēc LTRK viceprezidente aicināja viņu kandidēt.

LTRK vēlēšanas notiks 20.martā Latviešu Biedrības namā, Rīgā, Merķeļa ielā 13, kad tiks apstiprināti kompetenču padomju vadītāji, kā arī izvēlēti brīvā saraksta padomes locekļi un padomes priekšsēdētājs. Pašreiz savu kandidatūru izvirzījis arī esošais LTRK padomes priekšsēdētājs Aigars Rostovskis.

Reģistrēties biedru sapulcei iespējams šeit: http://ej.uz/LTRK_200318. Informācija par reklāmas un sponsorēšanas iespējām: http://www.chamber.lv/index.php/lv/content/1981. Plašāka informācija, zvanot uz tel. 67201108, vai rakstot uz e-pastu biedri@chamber.lv.