Pārlekt uz galveno saturu

Oktobris

01 Emocijas profesionālajā komunikācijā. KOMUNIKĀCIJU DIENA

Emocijas profesionālajā komunikācijā

 

Mērķa auditorija: komandu vadītāji, klientu apkalpošanas profesionāļi, projektu vadītāji

Emocijas visbiežāk ir tas iemesls, kurš aizvirza mūsu iecerēto un tik labi sapānoto komunikāciju absolūti pretējā virzienā, kā cerēts. Tās var būt gan mūsu pašu emocijas, gan sarunas partnera/u emocijas. Tajā pat laikā, tas ir arī rīks, kuru precīzi un apzināti izmantojot, ir iespējams aizvest sarunu sev vēlamā virzienā un jaudīgi motivēt savu sarunas partneri vai publiku uz kādu konkrētu rīcību. Vebinārā uzzināsiet par to, kā emocijas ietekmē profesionālo komunikāciju un, kā tās veiksmīgi izmantot savā labā.

Runāsim par:


1. Emociju ietekme uz profesionālo komunikāciju

2. Kā sagatavoties paredzamām, emocionāli smagām sarunām darbā

3. Kā izmantot emocijas sarunā, lai sasniegtu savu mērķi

4. Vai un kā es varu ietekmēt kolēģa vai klienta emocijas

Vadīs: Aija Iesalniece, uzņēmuma  “Runas Rāmis” vadītāja un pielietojamās improvizācijas ieviesēja Latvijā.

Seminārs/vebinārs pieejams tikai LTRK biedriem. 

Norises laiks: plkst. 15:00-16:30

 Lūgums reģistrēties:   https://ej.uz/KD_011020

Pirms semināra saņemsiet informāciju par pieslēgumu vebināram.

 

 

 

06 Dabas resursu nodoklis. FINANŠU DIENA

Dabas resursu nodoklis

 

Mērķa auditorija: Personas, kas vēlas gūt pamatzināšanas dabas resursu nodokļa piemērošanas jautājumos par iepakojumu, elektriskajām un elektroniskajām iekārtām.

Cilvēkiem jāiemācās dzīvot harmonijā ar dabu, no kuras atkarīga viņu labklājība un izdzīvošana. Ir jāapzinās mūsu morālais pienākums pret dabu. Jāatzīst ne tikai cilvēka, bet arī visas dzīvās dabas pastāvēšanas tiesības. Daba eksistē pati par sevi nevis cilvēka dēļ!

Piesārņotājs maksā.
 

Runāsim  par:

1.DRN par iepakojumu

2.DRN par videi kaitīgām precēm (elektriskajām un elektroniskajām iekārtām)

3.Pārskats par aprēķināto dabas resursu nodokli, nodokļa samaksas kārtība.

Vadīs: Dina Kucina,  VID Nodokļu pārvaldes Nodokļu un nodevu grāmatvedības metodikas daļa

Seminārs pieejams tikai LTRK biedriem.  

Norises laiks: plkst. 15:00-16:30

 Lūgums reģistrēties:  https://ej.uz/FD2_061020

Pirms semināra saņemsiet informāciju par pieslēgumu vebināram.

 

 

 

06 Valsts ieņēmumu dienesta seminārs par Breksit

Valsts ieņēmumu dienesta seminārs par Breksit

 

Apvienotās Karalistes lēmums - no 2020. gada 31. decembra vairs nepiedalīties ES vienotajā tirgū un muitas savienībā un atteikties no personu brīvas pārvietošanās un preču un pakalpojumu brīvas aprites ar ES - nozīmē, ka no minētā datuma ES un Apvienotās Karalistes attiecībās būtiski mainīsies apstākļi abu pušu uzņēmumiem.

Vebinārā  par:

Izmaiņām preču piegādē uz/no Lielbritānijas, pasta sūtījumu un muitas procedūru jomās breksita kontekstā.

Ar ko jārēķinās no 2021.gada 1.janvāra, ja līdz tam laikam netiek panākta vienošanās par ES – Lielbritānijas turpmākajām attiecībām

Vebināru vadīs: Irēna Knoka - Valsts ieņēmumu dienesta Muitas pārvaldes Muitošanas metodikas daļas vadītāja.

Norises laiks: plkst. 10:00 -11:00

Lūgums reģistrēties: https://ej.uz/FD_061020

Pirms vebināra saņemsiet informāciju par pieslēgumu vebināram.  

07 Kā sakārtot digitālo klientu piesaisti izmērāmā, kontrolējamā un uzlabojamā sistēmā. No pirmā klienta līdz daudzmiljonu apgrozījumam. e-KLUBS

Kā sakārtot digitālo klientu piesaisti izmērāmā, kontrolējamā un uzlabojamā sistēmā.

No pirmā klienta līdz daudzmiljonu apgrozījumam.

 

Mūsdienās ir pārāk daudz digitālās pārdošanas “guru” un reklāmas aģentūras, kas katra mēģina pavilkt deķīti uz savu pusi, un uzņēmēji un viņu mārketinga komandas paliek pa vidu lamatās, jo nespēj noorientēties lielajā digitālās pārdošanas bildē un nespēj nodefinēt, ko tieši viņi sagaida no aģentūras vai mārketinga komandas.

Tāpat arī neviena puse nespēj gūt skaidru vīziju par to, kā jāizskatās labai digitālajai pārdošanai tieši viņu uzņēmumam.

Šie izaicinājumi neļauj lielākajai daļai Latvijas uzņēmumu sasniegt savu potenciālu caur digitālajiem pārdošanas kanāliem, un tāpēc ir nepieciešama skaidra, vienkārša shēma, kā tas viss strādā kopā un kuri ir pašlaik efektīvākie kanāli klientu piesaistei no digitālās vides.

Runāsim par::

1. 3 vienīgajiem veidiem kā audzēt pārdošanu internetā;

2. Kāpēc 90% uzņēmumu izgāžas savos digitālā mārketinga centienos?

3. Kādi ir 3 galvenie klientu plūsmas (traffic) avoti un kādi katram no tiem ir plusi un mīnusi?

4. Kāpēc mājaslapas kā pārdošanas elements vairāk nestrādā ( vai strādā daudz sliktāk nekā varētu)?

5. Kā kontrolētā veidā aizvest potenciālo klientu no pirmās saskarsmes ar produktu/pakalpojumu digitālā vidē līdz atkārtotu pirkumu izdarīšanai?

6. Kā šos sistēmu mērogot?

7. Kā lielajā bildē iekļaujas tādi elementi kā e-pastu mārketings, sociālo tīklu komunikācija un blogs?

8. Minimālais plāns no kura sākt, lai piesaistītu klientus jau nākamajā dienā.

Ieguvumi:

 • Izpratīsi digitālās pārdošanas lielo bildi, kas ļaus skaidri nodefinēt uzdevumu savai mārketinga komandai vai aģentūrai ar ko sadarbojies;
 • Sapratīsi kāpēc Tavi līdzšinējie digitālās pārdošanas centieni ir bijuši neveiksmīgi;
 • Iegūsi skaidru soļu plānu kā attīstīt tālāk klientu gūšanu internetā;
 • Sapratīsi, ka IR IESPĒJAMS izveidot sistēmu, kas ir izmērāma, kontrolējama un uzlabojama un neviens eiro vairs netiks iztērēts tāpat viens, jo turpmāk tā būs investīcija ar skaidru mērķi – izveidot savu sistēmu, kas strādā.

Lektors: Kristiāns Līcis ir “Digital Drive” līdzdibinātājs un galvenais digitālās pārdošanas stratēģis , kurš, pārdodot gan savu uzņēmumu (pēdējo septiņu gadu laikā notestējis vairāk nekā 40 dažādas biznesa idejas) , gan klientu produktus un pakalpojumus, skaidri apjautis kļūdas, no kādām jāizvairās klientu piesaistē internetā, lai gūtu ne tikai lielāku peļņu, bet arī radītu ilgtermiņa pievienoto vērtību. 

Grib dalīties ar Tevi par efektīvākajiem digitālās pārdošanas un klientu piesaistes ceļiem un metodēm internetā, lai Tev un Tavai mārketinga komandai nebūtu jākāpj uz tiem pašiem grābekļiem un jātērē desmitiem tūkstoši euro un tūkstošiem stundu eksperimentos un mācoties.

Seminārs/vebinārs pieejams tikai LTRK biedriem.

Norises laiks: 10:00-11:30

 Lūgums reģistrēties:  https://ej.uz/EK_071020

Pirms semināra saņemsiet informāciju par pieslēgumu vebināram.

 

08 Seminārs: Komunikācijas veidi un dažādība komandā -JĒKABPILS

Komunikācijas veidi un dažādība komandā

Praktisks seminārs uzņēmumu īpašniekiem un vadītājiem

 

08. oktobrī, plkst. 11:00-14:00

Pasta iela 1, Jēkabpils

 

Europe Direct informācijas centrs Jēkabpilī sadarbībā ar Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru aicina apmeklēt bezmaksas semināru “ Komunikācijas veidi un dažādība komandā”, kas notiks 2020.gada 08.oktobrī plkst. 11:00 Pasta ielā 1, Jēkabpilī.

Šodienas darba vide strauji mainās, pievienojas jauni darbinieki, mainās pienākumi, uzņēmējdarbības vide paplašinās, iekļaujot dažādas ģeogrāfiskās atrašanās vietas un nemitīgi ieviešot pārmaiņas. Līdz ar to ir izaicinājumi saprast, kā efektīvi sazināties ar citiem cilvēkiem, īpaši, kurus ir grūti saprast. Nereti rodas sajūta, ka viņi runā citā valodā, kas apgrūtina sasniegt kopīgu mērķi.

Šī semināra mērķis apzināt kādi ir komunikācijas veidi un to dažādība un kā iegūt kopīgu valodu, lai veiksmīgāk sazinātos viens ar otru.

Seminārā apskatāmās tēmas:

1. Dažādiem cilvēkiem ir dažādas vajadzības - kā tās atpazīt?

2. Kas izraisa pārpratumus un nesaprašanos starp cilvēkiem.

3. Kā sevis labāka iepazīšana var palīdzēt vadīt citus cilvēkus.

4. Kā komunicēt ar cilvēkiem, kurus nesaprotu.

Semināru vada:

Daniēls Godiņš - Komandas attīstības treneris (Sense of Team), sertificēts DiSC treneris un The Five Behaviors of a Cohesive Team konsultants.

Reģistrācija: https://ej.uz/edicjekabpils_2020_10_08

"Apmeklējot pasākumu, Jūs piekrītat savu bilžu un video publicēšanai LTRK mājas lapā un sociālajos tīklos."

08 Komercsabiedrības un tās valdes locekļa kriminālatbildība. II daļa. Tiesību diena

Komercsabiedrības un tās valdes locekļa kriminālatbildība. II daļa

Komerclikumā noteikts, ka valde ir sabiedrības izpildinstitūcija, kura vada un pārstāv sabiedrību, valdes loceklim savi pienākumi jāpilda kā krietnam un rūpīgam saimniekam un tikai tad, ja valdes loceklis pierāda, ka rīkojies kā krietns un rūpīgs saimnieks, atbildība neiestājas. Valdes pienākumi un atbildība izriet ne tikai no Komerclikuma, bet arī citiem normatīvajiem aktiem. Turklāt valdes loceklim var piemērot ne tikai civiltiesisko un administratīvo atbildību, bet arī kriminālatbildību. Par noziedzīgu nodarījumu, ko juridiskās personas interesēs, šīs personas labā vai tās nepienācīgas pārraudzības vai kontroles rezultātā izdarījusi fiziskā persona, attiecīgā fiziskā persona saucama pie kriminālatbildības. Turklāt pašai komercsabiedrībai par Krimināllikuma sevišķajā daļā paredzētu noziedzīgu nodarījumu tiesa vai likumā noteiktos gadījumos prokurors var piemērot piespiedu ietekmēšanas līdzekli.

* * *

Šis ir 2020. gada 24. augustā notikušā semināra ar pilno nosaukumu “Komercsabiedrības valdes locekļa kriminālatbildība un piespiedu ietekmēšanas līdzekļu piemērošana juridiskajai personai” turpinājums un noslēgums.

Šo semināru ir sagatavojuši eksperti:

- Viktorija Jarkina, dr. iur., zvērināta advokāte, zvērinātu advokātu biroja “Sorainen” vadošā speciāliste. Viktorija ir tiesvedības advokāte ar pieredzi klientu pārstāvēšanā krīzes menedžmentā un sarežģītās tiesvedībās un ZAB Sorainen vada Risku vadības, atbilstības un korporatīvo noziegumu izmeklēšanas prakses grupas vadītāja Latvijā.

Aldis Alliks, zvērināts advokāts. Aldim ir vairāk nekā 25 gadus ilga pieredze civilā un kriminālā tiesvedībā (tai skaitā – finanšu un ekonomisko noziegumu lietās). Latvijas Krimināllietu advokātu biedrības valdes loceklis. Uzņēmumu reģistrs un KNAB sabiedriski konsultatīvo padomju loceklis. LTRK biedrs.

Semināra turpinājumā var piedalīties arī tie, kuri nepiedalījās semināra sākuma daļā.

Gan pirms semināra, gan semināra laikā, gan arī pēc semināra jautājumus var uzdot šeit: http://ej.uz/uznemejs_vaica_advokatam

Seminārs/vebinārs pieejams tikai LTRK biedriem.  

Norises laiks: plkst. 11:00 – 12:30

Lūgums reģistrēties: https://ej.uz/TD_250920

Pirms semināra saņemsiet informāciju par pieslēgumu vebināram.

 

 

08 Labbūtības (wellbeing) veicināšana darbā – izšķērdība vai nepieciešamība. LABAS PRAKSES BIZNESA SKOLA

Labbūtības (wellbeing) veicināšana darbā – izšķērdība vai nepieciešamība

Laikā, kad krīzes rezultātā strauji bija un joprojām jāpieņem nozīmīgi lēmumi, kā uzņēmumiem izdzīvot vai mainīt uzņēmējdarbības virzienu, adaptējoties situācijai, darbinieku apmācību programmas un atbalsta pasākumi nokļuva darāmo darbu un izdevumu saraksta apakšējās rindās vai “nogriezti” pavisam. Taču tieši tagad vadītājiem un darbiniekiem atbalsts  ir visvairāk nepieciešams, lai novērstu izdegšanas riskus, mentālās veselības traucējumus un motivācijas zudumu, kas tiešā veidā saistās ar darba produktivitāti.

Seminārā  apspriedīsim šādus jautājumus:

1. Kas patiesībā ir labbūtība darbā  un kāpēc tieši tagad par to jārūpējas;

2. Ar ko jārēķinās, ja to ignorēsim;

3. Kādi faktori veicina un kādi traucē darbiniekiem labi justies darbā;

4. Vadītāja loma darbinieku atbalsta pasākumu nodrošināšanā;

5. Kādas ir darbinieku emocionālās labbūtības nodrošināšanas iespējas;

Ieguvumi pēc semināra:

1. Izpratne par tēmas aktualitāti;

2. Izpratne par labbūtību veicinošiem un traucējošiem faktoriem;

3. Informācija par iespējām vadītājam atbalstīt savus darbiniekus;

4. Idejas konkrētiem labbūtības veicināšanas pasākumiem darba vietā;

Vada: Evija van der Beek, Mg. Sc. administr., diplomēta un sertificēta supervizore,

Supervīzijas Apvienības biedre, profesionāls koučs, biznesa un koučinga trenere ar 15 gadu pieredzi vadošos amatos starptautiskos uzņēmumos. FB: https://www.facebook.com/EvijavanderBeekSupervisionandCoaching/

LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/evija-van-der-beek-0a8424157/

Seminārs/vebinārs pieejams tikai LTRK biedriem.

Norises laiks: plkst. 15:00-16:30

 Lūgums reģistrēties: https://ej.uz/LPBS_081020

Pirms semināra saņemsiet informāciju par pieslēgumu vebināram.

 

12 Praktiskie soļi, lai Jūsu i-veikala digitālais mārketings ir efektīvs eksporta tirgos. e-KLUBS

Praktiskie soļi, lai Jūsu i-veikala digitālais mārketings ir efektīvs eksporta tirgos

Seminārs paredzēts eksportējošo e-komercijas uzņēmumu pārstāvjiem (vadītāji, mārketinga vadītāji, mārketinga eksperti), bet būs saistošs arī citu uzņēmumu pārstāvjiem (B2B, lead generation utt.).

Semināra laikā Sergejs Volvenkins (PhD) dalīsies ar iMarketings.lv pieredzi digitālo reklāmas kampaņu virzīšanā eksporta tirgos.

Seminārs būs maksimāli praktisks, jo visi piemēri tiks ņemti no iMarketings.lv ekspertu praktiskām darbībām, pārvaldot digitālās reklāmas kampaņas vairāk nekā 20 pasaules valstīs. Pasākuma dalībnieki varēs īsā laikā pārņemt iMarketings.lv pieredzi, kas ir uzkrāta vairāku gadu garumā.  

Dalībnieki atradīs atbildes uz vairākiem jautājumiem. Daži no tiem:

 1. Kā notiek ārzemju tirgus izpēte un kampaņu plānošana?
 2. Kas jāņem vērā plānojos kampaņas?
 3. Kādas reklāmas iespējas ir eksporta tirgos, kas nav pieejami Baltijā?
 4. Kādiem rādītājiem jāseko līdzi, lai pārliecinātos par mārketinga aktivitāšu darbības efektivitāti?

 

Eksperts Sergejs Volvenkins (PhD) ir iMarketings.lv digitālās nodaļas vadītājs un vecākais stratēģiskais plānotājs. Sertificēts Google treneris. Vienīgais Latvijā sertificēts Google Ads un Analytics eksperts ar doktora grādu (digitālajā mārketingā). Aktīvi dalās ar savu vairāk nekā 10 gadu darba pieredzi digitālo reklāmas kampaņu vadīšanā un analīzē.

Sergejs Volvenkins ir Latvijas Digitālo ekspertu biedrības dalībnieks.

Norises laiks: plkst. 10:00-11:30

Seminārs/vebinārs pieejams tikai LTRK biedriem,  

 Lūgums reģistrēties:   https://ej.uz/EK_121020

Pirms semināra saņemsiet informāciju par pieslēgumu vebināram.

 

12 Seminārs:Darba laika organizācijas veidi. Summētais darba laiks un maiņu darba laiks, ar to saistītās problēmsituācijas. JELGAVA

“Darba laika organizācijas veidi. Summētais darba laiks un maiņu darba laiks, ar to saistītās  problēmsituācijas."

 

12. oktobrī, plkst. 10:00-14:00

Viesnīca „Zemgale” (Skautu iela 2, Jelgava)

 

Atbilstoši Darba likumam, darba laiks ir laika posms no darba sākuma līdz beigām. Tā ietvaros darbinieks veic darbu un atrodas darba devēja rīcībā. Izņēmumi ir pārtraukumi darbā.

Darba devējam ir iespēja un vienlaicīgi arī pienākums noteikt darba laika organizēšanas veidu. Darba laiks var tik organizēts vairākos veidos. Diemžēl, darba devēji bieži kļūdās, nosakot darba laika organizēšanas veidu, jo nav izpratnes kā to pareizi darīt.

 

Semināra laikā apskatīsim sekojošus jautājumus, kas ļaus veidot izpratni par darba laika organizēšanas iespējām un formām, kādas to nosaka Darba likums:

 1. Darba laika jēdziens; normālais darba laiks un nepilnais darba laiks;
 2. Summētais darba laiks; summētā darba laika piemērošana; darba laika grafiks un pārskata periods;
 3. Maiņu darbs; maiņu darba īpatnības;
 4. Summētā darba laika organizēšanas un maiņu darba piemērošanas problēmsituācijas;
 5. Jautājumi.

Semināru vada: Aija Vāciete- praktizējoša juriste administratīvajās tiesībās. Profesionālais maģistra grāds privāttiesībās, mediatore, specializācija darba aizsardzības un darba drošības jautājumos.

Strādājusi  Valsts darba inspekcijā par Kurzemes reģionālās inspekcijas vadītāju, Būvniecības valsts kontroles birojā par auditori eksperti, nodrošinot sagatavoto administratīvo aktu kontroli, to atbilstību normatīvo aktu prasībām.

Vairāku gadu pieredze semināru un kursu vadīšanā LTRK, pašvaldībās un to iestādēs, NVA, komercstruktūrās.  Pieredze iestāžu izdoto administratīvo aktu izvērtēšanā, to atbilstības noteikšana normatīvo aktu prasībām.

Ikdienā pārstāv klientu intereses administratīvo pārkāpumu lietvedības procesos, administratīvajās lietvedībās valsts un pašvaldību iestādēs un tiesās. Konsultē uzņēmējus un fiziskās personas par viņu tiesībām un pienākumiem administratīvajās tiesībās, nelaimes gadījumu izmeklēšanas procesos, kā arī citos jautājumus, kas saistīti ar komersanta pienākumiem darba aizsardzības normu ievērošanā uzņēmumā.

 

Semināra maksa:

LTRK biedriem EUR 20.00 + PVN.

Uzņēmumiem, kas nav LTRK biedri, dalība EUR 30.00 + PVN.

Reģistrācija: jelgava@chamber.lv;

 

"Apmeklējot pasākumu, Jūs piekrītat savu bilžu un video publicēšanai LTRK mājas lapā un sociālajos tīklos."

14 Mazā un vidējā uzņēmuma naudas plūsma. Finanšu diena

Mazā un vidējā uzņēmuma naudas plūsma

 

Dogmas un stereotipi par naudas plūsmān. Kā rēķināt naudas un kredīta cenu (% lielumu kredītam).  Bankas aprēķins un kredītņēmēja aprēķini.

Runāsim par:

 1. Naudas plūsmas stabilitātes  nozīme uzņēmuma izaugsmē.
 2. Naudu un tās piesaistes avoti.
 3. Naudas un kredīta cena. Dogmas un realitāte.
 4. Piegādātāju attieksme pret uzņēmumu ar stabilu naudas plūsmu.
 5. Kur var ietaupīt (gūt labumu) sakārtojot naudas plūsmas.
 6. Sakārtota un stabila naudas plūsma samazina stresa līmeni uzņēmuma vadībai.

Ieguvumi:Sakārtota naudas plūsma ir uzņēmuma stabilitātes rādītājs. Iespēja samazināt ražošanas izdevumus un palielināt rentabilitāti.

Vadīs: Hermanis Juzefovičs, pirmās SIA dibinātājs Vidzemes reģionā (1991. gadā).

Vadījis (īpašnieks) divas ražotnes, veikalu tīklu (11. puķu veikali). Pašlaik vada privātu investīciju kompāniju, nodibinājis un vada krājaizdevu sabiedrību.

Seminārs/vebinārs pieejams tikai LTRK biedriem.

Norises laiks: plkst. 15:00-16:30

 Lūgums reģistrēties:  https://ej.uz/FD_141020

Pirms semināra saņemsiet informāciju par pieslēgumu vebināram.

 

14 Eksporta vebinārs "Ceļš uz Izraēlu"

IzraelaLatvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) sadarbībā ar Izraēlas vēstniecību Latvijā un Federation of Israeli Chamber of Commerce aicina uz eksporta vebināru “Ceļš uz Izraēlu”, kurš notiks š.g. 14.oktobrī no plkst.13:00 līdz plkst.15:00.

Vebināra programma - https://ej.uz/Programma_Izraela

Vebināra darba valoda - angļu

Reģistrācija -  https://ej.uz/Reg_Izraela

Būsim pateicīgi ja reģistrējoties norādīsiet Jums interesējošos jautājumus.

Dalība bezmaksas visiem interesentiem.

Pirms vebināra saņemsiet informāciju par pieslēgumu.

15 Kāds ir “labs klients” pārdevēja, uzņēmuma un Tavas bankas skatījumā? LABAS PRAKSES BIZNESA SKOLA

 

Kāds  ir “labs klients” pārdevēja, uzņēmuma un Tavas bankas skatījumā?

Viens no pārdošanas komandas fokusiem ir atrast un piesaistīt jaunus klientus.  Taču ne vienmēr klients, kuru sameklējis pārdevējs, ir labs klients uzņēmumam. Vienlaikus ļoti iespējams, ka uzņēmuma “labais klients” nebūt tāds nebūs bankas vērtējumā, kurā uzņēmumam ir konts.

Tāpēc seminārā runāsim par to, kā ātri izveidot  labu potenciālo klientu datubāzi ar iespējami  zemākajām izmaksām. Veikt  ne tikai jaunu, bet arī esošu klientu izvērtējumu un īstenot klientu uzraudzību mūsdienīgā veidā. Kā arī kādiem klienta risku paaugstinošiem faktoriem pievērst uzmanību, lai sadarbība ar tiem “nemestu aizdomu ēnu” uz mūsu uzņēmuma reputāciju bankas, uzraugošo valsts institūciju un citu partneru acīs.  

Seminārā gūsiet praktiskus ieteikumus, kas būs noderīgi tiem, kas iesaistīti pārdošanas un klientu apkalpošanas procesā. Uzzināsiet, kādas ir jaunākās tendences klientu izpētes un uzraudzības risinājumos ar piemēriem, kā tās pielieto mūsdienīgi uzņēmumi.

Semināru vadīs:  

Rūta Beirote, Lursoft IT SIA, Korporatīvo klientu konsultante

Līga Lūse-Zambare, Lursoft IT SIA, Pārdošanas daļas vadītāja.

Seminārs pieejams tikai LTRK biedriem.  

 Lūgums reģistrēties:  https://ej.uz/LPBS_151020

Norises laiks: plkst. 15:00-16:30

Pirms semināra saņemsiet informāciju par pieslēgumu vebināram.

19 Emocionālā inteliģence darba vietā. Coach meistarklase

Emocionālā inteliģence darba vietā

 

Mērķa auditorija: Mazā un vidējā biznesa dalībnieki, uzņemēji un cilvēki, kas vēlas uzzināt par emocionālo inteliģenci darba vietā, par savām sajūtām un kā tās ir saistītas ar darbu un sasniegumiem.

Intelekts ir svarīgs mērķu sasniegšanā, bet šobrīd arvien vairāk runā arī par emocionālo inteliģenci, par spēju atpazīt un kontrolēt savas emocijas. Mūsdienās, kad ir tik daudz pārmaiņu, globālie notikumi, kas ietekmē pilnīgi ikkatru, emocijas var sist augstu vilni, neziņa var iedzīt stūrī. Tajā pašā laikā tieši emocijas ir lielākais dzinējspēks, lai mēs atrastu risinājumus un dzīvotu kvalitatīvāk.

Darba vietā saskaramies ar dažādiem cilvēkiem un viņu emocijām, pat ja kāds mēģina neizrādīt, tāpat to redzam un jūtam. Un, protams, ir cilvēki, kuri izpauž visur savas emocijas un nedomā, kā tas ietekmē apkārtējos.

Tas viss kopā veido mūsu inteliģenci, spēju adaptēties un prasmi ātri pieņemt lēmumus un rīkoties.

Runāsim par :

 • Kas ir emocionālā inteliģence darba vietā?
 • Kā emocionālā inteliģence ietekmē mūsu dzīvi?
 • Kādas ir emocijas darba vietā un kādas izpaužam, bet kuras nē?
 • Kā tik galā ar sliktu garastāvokli gan paša, gan citu?
 • Ko darīt, kad ir «besis» un vairs neko negribas darīt?
 • Kur rodas iekšējā motivācija darīt? Un vai to var nodot arī citiem?
 • Praktiski uzdevumi savas emocionālās inteliģences izpētei.

Lektore:  Joanna Kristīne Golubeva, “Metacoach” mācību centra trenere, transformācijas koučs, transformācijas spēļu vadītāja, metaforisko kartiņu “Sašņorē savu kurpju šnores!” un “Personību stāsti” autore. Vada dažāda veida treniņus, kas vērsti uz personību iekšējo pasauli un pārmaiņu radīšanu klientu dzīvē, t.sk., radošuma koučings, par pašdisciplīnu, laika plānošanu un vadītprasmēm. https://www.transformationtraining.org     https://www.facebook.com/Transformation-Training-ar-Joannu-Kristīni-Gol…

Seminārs/vebinārs pieejams tikai LTRK biedriem.

Norises laiks: plkst. 15:00-16:30

 Lūgums reģistrēties: https://ej.uz/CM_191020

 Pirms semināra saņemsiet informāciju par pieslēgumu vebināram.

 

22 Seminārs: Oratora 7 nāves grēki-JELGAVA

ORATORA 7 NĀVES GRĒKI

22. aoktobrī plkst. 10:00-12:00

Viesnīca „Zemgale” (Skautu iela 2, Jelgava)

 

Jebkurai prezentācijai, uzrunai, sapulcei, publiskai diskusijai ir jānotiek pēc vairākiem nerakstītiem kritērijiem. Tās ir vienkāršas, bet obligātas prasības, ko mēs kā auditorija/klausītāji pilnīgi neapzinātā līmenī izvirzām jebkuram cilvēkam, kas nostājas mūsu priekšā lai uzrunātu mūs. Cilvēka prāts pieņem, ka šie noteikumi netiks pārkāpti, jo tas ir kā “tabū”. Bet tad nāk pārsteigums: mēs klausāmies, vērojam oratoru un nespējam saprast, kas notiek ne tā kā vajag? Kāpēc es nespēju izsekot oratora domai, kas novērš manu uzmanību, kas manī rada neapmierinātību?

Programmā:
1. Kādas elementāras kļūdas pieļauj 80% oratoru nezināšanas, nevērības vai uztraukuma rezultātā.

2. Ko orators var un ko vajag paredzēt pirms uzstāšanās.
2. Kā pārslēgt domāšanu, lai “nemocītu” auditoriju?
3. Diskusijas, jautājumi un pieredzes apmaiņa.

Ieguvumi:

Dalībnieki spēs vairāk fokusēt uzmanību uz klausītājiem svarīgo;

Iemācīsies redzēt savas un citu iespējamās kļūdas no malas;

Spēs labāk sagatavoties savām prezentācijām;

Katrs varēs izveidot sev nepieciešamo oratora prasmju attīstības plānu.

Semināru vada: Dzintars Belogrudovs - uzņēmējs, producents, aktieris, režisors, personāla apmācību konsultants.

Ikdienā strādā ar dažādu audiovizuālo projektu producēšanu, dokumentālo filmu un raidījumu veidošanu, skaņu ierakstiem reklāmai, filmām. Vada publiskās runas apmācības organizācijās un individuāli, lasa lekcijas augstskolā.

Pirms tam 18.gadus Latvijas Nacionālā teātra aktieris, TV režisors, pasākumu vadītājs.

Vairāk: www.labaruna.com  www.studijavisio.com   www.feltstyle.com

Seminārs pieejams:

LTRK biedriem vienam pārstāvim no uzņēmuma bez maksas, katram nākamajam –

EUR 15.00 + PVN.

Uzņēmumiem, kas nav LTRK biedri, dalība EUR 25.00 + PVN.

Reģistrācija: jelgava@chamber.lv; 28646086

 

"Apmeklējot pasākumu, Jūs piekrītat savu bilžu un video publicēšanai LTRK mājas lapā un sociālajos tīklos."

27 Darījumi ar nerezidentiem – fiziskām personām. FINANŠU DIENA

Darījumi ar nerezidentiem – fiziskām personām

Latvijas uzņēmumi, nodrošinot savu saimniecisko darbību, nereti veic maksājumus ne tikai no ārvalsts juridiskām personām, bet arī fiziskajām personām par saņemto darbu, pakalpojumiem vai iegādātajām precēm. Latvijas uzņēmumiem, kuri veic maksājumus fiziskām personām – nerezidentiem, rodas jautājumi par iedzīvotāju ienākuma nodokļa piemērošanu maksājumiem nerezidentam. Kādas summas ietveramas ar nodokli apliekamajā ienākumā, piemērojamās nodokļa likmes, par kādiem atskaitījumiem ir tiesības samazināt nerezidentu ienākumu, kādi pārskati vai deklarācijas ir iesniedzami par nerezidentiem – šādi ir biežāk uzdotie nodokļu maksātāju jautājumi attiecībā uz maksājumiem nerezidentiem.

Tā kā nodokļa piemērošana nerezidentiem veiktajiem maksājumiem ir saistīta arī ar nodokļu konvenciju piemērošanu, tad nodokļu maksātājiem bieži rodas jautājumi arī par nodokļu konvencijā noteikto nosacījumu piemērošanu.

Seminārā runāsim par:

 1. Fiziskās personas rezidenta un nerezidenta statuss.
 2. Nerezidentu ar iedzīvotāju ienākuma nodokli apliekamo ienākumu veidi.
 3. Piemērojamās nodokļa likmes.
 4. Attaisnotie izdevumi, neapliekamais minimums un nodokļu atvieglojumi, par kuriem var tikt samazināts nerezidentu ar iedzīvotāju ienākuma nodokli apliekamais ienākums.
 5. Pārskatu un deklarāciju aizpildīšana par fizisko personu – nerezidentu – gūto ienākumu Latvijā.
 6. Nodokļu konvencijā noteikto nodokļu atvieglojumu un atbrīvojumu piemērošanu nerezidentu gūtajam ienākumam.

Lektors:   Dzintars Kobitjevs, VID Nodokļu pārvaldes Fizisko personu nodokļu daļas galvenais nodokļu inspektors

Seminārs/vebinārs pieejams tikai LTRK biedriem.

Norises laiks: plkst. 15:00-16:30

 Lūgums reģistrēties:  https://ej.uz/FD_271020

Pirms semināra saņemsiet informāciju par pieslēgumu vebināram.

 

29 Nevardarbiga komunikācija rezultātu sasniegšanai. Komunikācijas diena

Nevardarbiga komunikācija rezultātu sasniegšanai

 

Pētījumi liecina, ka uzņēmumos 90% konfliktu saskarsmē rodas nevis izteiktās informācijas satura, bet izteiksmes formas un katras puses vienpusēju pieņēmumu dēļ.

Runāsim par:

Nevardarbīgās komunikācijas būtība, tās 4 soļi.

Četras komunikācijas bāzes pozīcijas konfliktu prevencijai.

Piecas konfliktu risināšanas stratēģijas.

Mediācija kā nevardarbīgs konfliktu risināšanas instruments - būtība un priekšrocības

Ieguvumi:

 • Komunikācijas metode, ka izvairīties no resursu izniekošanas uzņēmumā.
 • Idejas, kā rezultātu uzlanbošanai izmantot komunikācijas resursus, kuri jau ir uzņēmuma rīcībā.
 • Veidi kā novērst nelietderīgus konfliktus.

Vebināru vadīs: Ginta Gaumala ir organizāciju psihologs, nevardarbīgās komunikācijas konsultante, mediatore un krīzes intervenču speciāliste, arī iedvesmas lektore un Training Lab izaugsmes trenere komunikācijas, klientu apkalpošanas un biznesa personības izaugsmes jomās.

Norises laiks: plkst. 10:00-11:30

Vebinārs pieejams tikai LTRK biedriem.  

 Lūgums reģistrēties:  https://ej.uz/KD_291020

Pirms vebināra saņemsiet informāciju par pieslēgumu.  

29 Eksporta vebinārs "Ceļš uz Somiju"

Somija

 

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) sadarbībā ar Somijas tirdzniecības kameru Latvijā (FCCL) un Latvijas investīciju un attīstības aģentūru (LIAA) aicina uz eksporta vebināru “Ceļš uz Somiju”, kurš notiks š.g. 29.oktobrī no plkst.14:00 līdz plkst.16:00.

Vebināra ietvaros Jums būs iespēja uzdot Jums interesējošos jautājumus un uzzināt vairāk par:

 • Somijas tirdzniecības kameru Latvijā;
 • Strauji augošām nozarēm ar augstu pievienoto vērtību Somijā;
 • Pašreizējām tirdzniecības tendencēm ar Somiju;
 • Biznesa partneru atrašanu Somijā;
 • Kultūras atšķirībām biznesa sarunās;
 • Sadarbības iespējām Helsinku reģionā;
 • Sadarbības un kontaktu tīklu veidošanu.

Vebināra programma – https://ej.uz/Somija_vebinars

Vebināra darba valoda - latviešu un angļu

Reģistrācija - https://ej.uz/reg_Somija

Dalība bezmaksas visiem interesentiem.

Pirms vebināra saņemsiet informāciju par pieslēgumu.