Pārlekt uz galveno saturu

Vebinārs „Kvalitatīva apmācību, darbnīcu izstrāde un vadīšana tiešsaistē”

27 Vebinārs „Kvalitatīva apmācību, darbnīcu izstrāde un vadīšana tiešsaistē”

Europe Direct informācijas centrs Liepājā sadarbībā ar LTRK Kurzemes nodaļu un Gedvillo Consulting 27.maijā no  15.00 – 17.00 piedāvā bezmaksas vebināru „ Kvalitatīva apmācību, darbnīcu izstrāde un vadīšana tiešsaistē”.

Darbs no jebkuras vietas - tā ir realitāte. Tas pats attiecas uz apmācību un darbnīcu vadīšanu.

Mūsdienu rīki (tehnoloģijas) piedāvā pietiekami plašas iespējas. Tās apvienojot ar labām fasilitēšanas iemaņām un tehnikām, ir iespējams panākt teicamus rezultātus tiešsaistes apmācības.

Tēmas, kurās ieskatīsimies, un ko Tu no tām iegūsi:

•              Cilvēku iesaistes nodrošināšana attālinātās darba sesijās un apmācībās;

•              Darbs grupās;

•              Kā organizēt attālināto apmācību saturu, lai panāktu augstu dalībnieku iesaisti un rezultātu

•              Apmācību un praktisko darbnīcu fasilitēšana un vadīšana;

•              Fasilitatora loma, domāšanas veids, rīku un tehniku portfelis;

•              Grābekļi, uz kuriem bieži mēs uzkāpjam strādājot attālināti;

•              Attālinātā darba rīku saraksts, no kura varēsi izveidot savu specifisko kopumu savām konkrētajām vajadzībām;

•              Un, noteikti, mēs paprasīsim arī Tev – kas Tev sāp, ko Tu gribi uzzināt vairāk – un fasilitētā veidā kopā par to parunāsim.

Vebināru vadīs Gedvillo Consulting eksperti : Jānis Lāma, Miks Veltmanis un Artūrs Gedvillo ( www.gedvillo.com)

Jānis Lāma - liela pieredze apmācību un darbnīcu fasilitēšanā, gan klātienē, gan attālināti, kā arī gadiem ilgs darbs ar attālinātam komandām un organizācijām, kam attālinātā darba vide ir ikdiena. Pilnveidojis savas zināšanas un uzkrājis praktisko pieredzi dažādos lielos uzņēmumos Baltijā un Zviedrijā. Kā arī pastāvīgi attīstot savas teorētiskās zināšanas ir ieguvis vairākus un dažādus sertifikātus saistības ar efektīviem individuālā, komandu, līderu un visas organizācijas darba un procesa uzlabojumiem.

Miks Veltmanis ir 10 gadu pieredze dažādu projektu vadībā un web izstrādē Dānijā un Latvijā. Koncentrējas uz digitālās amatniecības un Agile pieejas izpratni, ieviešanu un popularizēšanu izstrādes komandās un organizācijās. Mikam ir pieredze ar starptautisku komandu, kā arī ar hibrīda un vienuviet esošu komandu vadīšanu, trenēšanu un mentorēšanu.

Artūrs Gedvillo jau 16 gadu pieredze daudzveidīgu biznesa projektu uzraudzībā un komandu vadībā, biznesa procesu optimizācijā un to automatizācijā. Pašlaik vada uzņēmumu, palīdzot organizācijām būt produktīvākām, kvalitatīvākām un ātrākām, kā arī fokusētām uz saviem klientiem.

Dalība tikai ar iepriekšēju reģistrāciju! Vietu skaits ierobežots!

Lūgums iepriekš pieteikties līdz 25.maijam - https://forms.gle/kDfxJdkYBJs3iF1i9 vai  pa tālr. 63429019

 

Pirms vebināra saņemsiet informāciju par pieslēgumu.

Vebinārs saņēmis finansējumu no Eiropas Savienības