Pārlekt uz galveno saturu

Iekšējā komunikācija pārmaiņu laikā. KOMUNIKĀCIJU DIENA

18 Iekšējā komunikācija pārmaiņu laikā. KOMUNIKĀCIJU DIENA

Iekšējā komunikācija pārmaiņu laikā

VEBINĀRS

Šī brīža ārkārtas situācijas konteksts liek uzņēmumu vadītājiem meklēt jaunas pieejas, risinājumus, efektivizēt procesus, reorganizēt uzņēmuma struktūras, optimizēt resursus. Tās visas ir pārmaiņu situācijas, kurās iedziļinoties, iespējams atrast labāko komunikācijas pieeju, lai uzņēmums veiksmīgi virzītos uz priekšu  un darbinieki labi izprastu pārmaiņu būtību.

Aicinām Jūs uz vebināru, kurā iekšējās komunikācijas stratēģe Ieva Zaumane dalīsies zināšanās un pieredzē par to, kā veidot iekšējās komunikācijas vidi, un kas jāņem vērā iekšējās komunikācijas praksē pārmaiņu laikā. Statistika un pieredze rāda, ka ļoti daudzi uzņēmumi, ejot cauri pārmaiņām un paši ieviešot pārmaiņas, saskaras ar grūtībām, galvenokārt saistītām ar darbinieku neizpratni, nevēlēšanos pieņemt pārmaiņas un pat apzinātu pretošanos. Tas uzņēmumiem maksā gan laiku, gan naudu.

Vebinārā par:

  • Pārmaiņu būtība, veidi un to loma uzņēmuma attīstībā/izdzīvošanā;
  • Ko pārmaiņas pieprasa no vadītājiem? Populārākās kļūdas pārmaiņu komunikācijas vadībā;
  • Svarīgākais par darbinieku pretošanos pārmaiņām;
  • Iekšējās komunikācijas stratēģijas pārmaiņu laikā;
  • Instrumenti rezultatīvai pārmaiņu komunikācijas vadībai;
  • Soļi veiksmīgas pārmaiņu komunikācijas virzīšanai.

Vebināru vada:  Uzņēmuma Ieva Zaumane Systemic Change SIA dibinātāja un vadītāja

Ieva komunikācijas stratēģiskās vadības nozarē strādā jau vairāk nekā 17 gadus. Pieredzi guvusi gan valsts pārvaldē, gan privātajā sektorā. Gadu gaitā uzkrātā pieredze ļāvusi secināt, ka vadītājiem pievēršoties iekšējās komunikācijas jautājumiem un darbinieku iesaistei, iespējams veiksmīgi īstenot pārmaiņas, sasniegt stabilu un pozitīvu uzņēmuma reputāciju, kā arī nodrošināt  ilgtspējīgu darbību.

Šobrīd Ieva sava uzņēmuma ietvaros konsultē dažādu organizāciju atšķirīgu līmeņu vadītājus par iekšējās komunikācijas problēmjautājumiem, konsultē vadītājus pārmaiņu vadībā un komunikācijā, palīdz izstrādāt pārmaiņu komunikācijas plānus, iekšējās komunikācijas un darbinieku iesaistes stratēģijas, moderē stratēģiskās iekšējās komunikācijas darbnīcas vadības komandām.

Ieva ir arī izstrādājusi praktisku iekšējās komunikācijas instrumentu vadītājiem “Saruna par pārmaiņām”.

Vairāk par autori: https://www.ievazaumane.org/ un https://www.linkedin.com/in/ievazaumane/

Vebināra norises laiks: plkst. 15:00-16:30

Vebinārs pieejams tikai LTRK biedriem.

 Lūgums reģistrēties: https://ej.uz/KD_180520

Pirms semināra saņemsiet informāciju par pieslēgumu.