Pārlekt uz galveno saturu

Tirdznicība internetā. Kas jāņem vērā klasisko biznesu pārceļot uz „online” vidi

08 Tirdznicība internetā. Kas jāņem vērā klasisko biznesu pārceļot uz „online” vidi

VEBINĀRS-diskusija

 

Tirdznicība internetā

Kas jāņem vērā klasisko biznesu pārceļot uz „online” vidi

 

Mērķa auditorija: Mazā un vidējā biznesa dalībnieki, kas uzsākuši vai plāno uzsākt preču vai pakalpojumu tirdzniecību tiešsaistē.

Ir pienācis tas brīdis, kad, vai nu ārējo apstākļu spiesti vai arī saņemot papildus pamudinājumu no citiem, daudzi uzņēmēji sāk aizdomāties par papildus pārdošanas kanāla apgūšanu, uzsākot, paplašinot vai sakārtojot tirdzniecību vai pakalpojumu sniegšanu tiešsaistē.

Daži šo lēmumu ir ļoti ilgi atlikuši, vilcinoties uzsākt jaunu virzienu, par kuru ir zināms mazāk, kur klienti uzvedās nedaudz savādāk un kur pārdod nevis farizma un pārdevēja personība, bet gan bildes, apraksti un labi uzbūvēti procesi. Kas tad īsti ir jāņem vērā un kam pievērst lielāku uzmanību, izsākot gaitas internetā, - par to arī runāsim šīs diskusijas laikā.

Vebinārā runāsim par:

1. Sākuma izvēli - taisīt lapu pašam vai izvēlēties platformu;

2. Par svarīgiem aspektiem, kas jāņem vērā veidojot jaunu lapu;

3. Izaicinājumiem klientu apkalpošanā salīdzinājumā ar “klasisko” biznesu;

4. Par to, kas ir jāņem vērā iesaistoties sīvā “online” konkurencē.

5. Par tiem jautājumiem, ko uzdosiet jūs.

Vebināru vada:  Martins Vecvanags, Biznesa konsultants. Vadītājs-praktiķis ar vairāk kā 20 gadu pieredzi vietēju un starptautisku uzņēmumu vadībā. Sertificēts individuālais un komandu koučs, Emocionālās inteliģences praktiķis (Genos International) www.vecvanags.lv  http://www.linkedin.com/in/vecvanags

Vebināra viesis: Laila Snidzāne, Koučinga un biznesa iemaņu trenere “Metacoach” mācību centrā, kas savas vadības prasmes un pieredzi pilnveido ikdienā vairāk kā 15 gadus vadot un attīstot gan mazas, gan lielākas komandas dažādu sfēru uzņēmumos, pēdējus 7 gadus e-komercijas nozarē. www.metacoach.lv  https://www.linkedin.com/in/laila-snidzāne/

Vebināra norises laiks: plkst. 10:00-11:30

Seminārs pieejams tikai LTRK biedriem.

Mēs piedāvājam unikālu iespēju LTRK biedriem piedalīties tiešsaistes seminārā - vebinārā. Pirms semināra saņemsiet informāciju par pieslēgumu.

Reģistrācija: https://ej.uz/LPBS_080520