Pārlekt uz galveno saturu

Augusts

23 Čīles Plūmju Pārstrādātāju un Eksportētāju Uzņēmumu Asociācija ienākošā biznesa vizīte

Cile_prune

CHILE PRUNES (Čīles Plūmju Pārstrādātāju un Eksportētāju Uzņēmumu Asociācija) sadarbībā ar LTRK pārstāvi Čīlē Sandru Rozenbergu-Saavedru organizē tirdzniecības misiju uz Latviju šī gada 23. augustā. Šī ir pirmā Čīles uzņēmēju organizācijas tirdzniecības misija uz Latviju.

Tirdzniecības misijā piedalīsies 8 no lielākajiem žāvētu augļu un riekstus nozares pārstrādātājiem un eksportētājiem no Čīles. Šie uzņēmumi eksportē ne tikai plūmes, bet arī citus žāvētus augļus un riekstus (klāstā ir dažāda veida rozīnes, plūmes, dateles, rieksti, valrieksti, mandeles u.c.), arī svaigus augļus un ogas (kā piemēram ķiršus, mellenes, vīnogas, kivi, aprikozes, ķiplokus u.c.), plūmju sulu un biezeni.

Tikšanās ar potenciālajiem sadarbības partneriem tiks organizēta B2B formātā Latvijas Tirdzniecības un Rūpniecības Kameras (Kr. Valdemāra ielā 35, Rīgā) konferenču zālē šī gada 23. augustā no plkst. 9:30 līdz 13:30.

Importētāji un vairumtigotāji Latvijā, kuru darbība ir saistīta ar HoReCa nozari, kā arī uzņēmumi, kuri izmanto žāvētu augļu un riekstus kā izejvielu savu produktu ražošanai, ir aicināti pieteikties šim B2B pasākumam, lai iepazītos ar Čīles uzņēmumu piedavājumu un, iespējams, iegūt uzticamus un kvalitatīvus piegādātājus no Čīles.

Pieteikties šim pasākumam var sazinoties ar:

LTRK pārstāvi Čīlē Sandru Rozenbergu-Saavedru

E-pasts: sandra.rozenberga@gmail.com

Mobilais telefons: +56 992943811

vai

Čīles Plūmju Pārstrādātāju un Eksportētāju Uzņēmumu Asociācijas pārstāvi María Paz Soto

E-mails: mpsoto@chileprunes.cl