Pārlekt uz galveno saturu

Zemapziņas potenciāls. CILVĒKA SPĒKA AVOTS

23 Zemapziņas potenciāls. CILVĒKA SPĒKA AVOTS

Zemapziņas potenciāls

 

Šajā seminārā Tev būs iespēja apgūt pamata zināšanas par cilvēka zemapziņas darbību. Seminārs palīdzēs izprast, kā radīt veiksmīgākus ikdienas paradumus un kā būtiski uzlabot saskarsmi ar cilvēkiem.

Programmā:

  • Kas ir zemapziņa;
  • Kā efektīvi mainīt personīgos paradumus;
  • Kā mūsu vārdi ietekmē savu un citu cilvēku zemapziņu;
  • Hipnotiskā valoda un 3 tehnikas pozitīvai cilvēka zemapziņas ietekmei.
  •  

Programmas saturu veidos dažādas praktiskās psiholoģijas teorijas un praksē pārbaudīti paņēmieni, kurus dalībnieki varēs apzināt un izmēģināt noteiktā brīdī semināra laikā vai pēc tā. Seminārā pasniegtās zināšanas būs īpaši noderīgas, ja saskarsme ar cilvēkiem ir liela tavas ikdienas sastāvdaļa.
 

Semināru pasniedz – Neirolingvistiskās programmēšanas (NLP) speciālists un hipnoterapijas praktiķis Reinis Kristiāns Širokovs. Ar pasniegtajām zināšanām un tehnikām Reinim izdodas mainīt savu klientu zemapziņas paradumus jau vairāk kā 5 gadus. “Jo vairāk mēs sevi saprotam un apzināmies, jo vairāk mēs pietuvojamies savam dabas dotajam potenciālam, un pēc maniem novērojumiem tas ir cilvēka panākumu pamatā”: Reinis.

Semināra norises laiks: p;kst. 14:00-16:00

Dalības maksa: LTRK biedriem – vienam pārstāvim no uzņēmuma dalība bez maksas, katram nākamajam 15,00 + PVN. Seminārs pieejams tikai LTRK biedriem.

 

Reģistrācija: https://ej.uz/CSA_230819