Pārlekt uz galveno saturu

Stratēģijas pārskats NELIELAM uzņēmumam. LABAS PRAKSES BIZNESA SKOLA

13 Stratēģijas pārskats NELIELAM uzņēmumam. LABAS PRAKSES BIZNESA SKOLA

Stratēģijas pārskats NELIELAM  uzņēmumam

 

Par stratēģijas nozīmi lielos uzņēmumos, šķiet, šaubu nav. Šai tēmai tiek veltīts gana daudz laika un resursu. Mazākos uzņēmumos resursu ir mazāk, bet vai tāpēc jāiztiek bez stratēģijas? Attieksme un pieredze mēdz būt dažāda.

Izpratne par to, kas ir stratēģija un kā pie tās strādāt, laika gaitā ir mainījusies. Ir mainījusies arī biznesa vide, tirgus un cilvēki, tāpēc iepriekš derīgās metodes ne vienmēr būs atbilstošas arī šodien. Starptautisku korporāciju piemēri, kas izklāstīti mācību grāmatās, arī nav atbilstoši mazākiem uzņēmumiem, kas strādā ierobežotā tirgū.

Kā rīkoties uzņēmumam, ko vada aizrautīgi savas jomas profesionāļi, taču bez formālas izglītības vadības zinībās? Kā izveidot vienotu sapratni komandā par to, kas ir svarīgi? Kā sagatavot saprotamu un arī ticamu uzņēmuma attīstības plānu? Par šiem un citiem jautājumiem runāsim seminārā “Stratēģijas pārskats nelielam uzņēmumam”.

 

Seminārā runāsim par to:

1. Kas vispār ir “stratēģija” un kā šis jēdziens ir mainījies laika gaitā;

2. Par ko ir galvenie lēmumi, kas veido uzņēmuma stratēģiju;

3. Kāds būtu optimāls vadības grupas sastāvs stratēģijas pārskatam;

4. Kā stratēģiju, kas ir galvās, saprotami un ticami uzlikt uz papīra;

5. Kādas mēdz būt raksturīgas kļūdas, plānojot un īstenojot pārmaiņas uzņēmumos;

6. Ko stratēģijas procesā var un ko nevar palīdzēt moderators vai konsultants

 

Ieguvumi: Uzņēmumu īpašnieki un vadītāji iepazīs labi pārbaudītu rīku komplektu, ko izmantot savu uzņēmumu stratēģijas un attīstības plānu izstrādei.

Dalīsimies pieredzē, kā veido un īsteno stratēģijas dažādos Latvijas uzņēmumos.

Vienkāršā un saprotamā veidā tiks veidota izpratne par citkārt sarežģītu un pretrunīgu tēmu.

 

Semināru vada: Māris Millers - organizāciju attīstības projektu vadītājs, vadības konsultants un biznesa treneris ar 20 gadu pieredzi. Strādājis ar vairāk nekā 100 Latvijas un Baltijas uzņēmumu vadības komandām. Vadījis mācību un pieredzes apmaiņas seminārus Latvijā, Igaunijā, Lietuvā, Nīderlandē, Francijā un Azerbaidžānā. SIA MM Studija īpašnieks un vadītājs, viens no Organizāciju Attīstības Kluba dibinātājiem.

Semināra norises laiks: plkst. 15:00-17:00

Dalības maksa: LTRK biedriem – vienam pārstāvim no uzņēmuma dalība bez maksas, katram nākamajam 15,00 + PVN. Seminārs pieejams tikai LTRK biedriem.

 

Reģistrācija: https://ej.uz/LPBS_130819