Pārlekt uz galveno saturu
06 Dubultās nodokļu (ne)uzlikšanas novēršanas jautājumi darījumiem starp juridiskajām personām. FINANŠU DIENA

Dubultās nodokļu (ne)uzlikšanas novēršanas jautājumi darījumiem starp juridiskajām personām

 

    Latvijas uzņēmumi, kuriem ir saistītie ārvalstu meitas uzņēmumi vai ārvalstu pastāvīgās pārstāvniecības, ņemot vērā ārvalstu nodokļu administrāciju veiktos pasākumus OECD BEPS projekta sakarā var tikt sākti nodokļu kontroles pasākumi (Lietuvas, Igaunijas, Somijas piemēri).

 

Ar 2019.gadu jāstājas spēkā jaunai kārtībai zemas pievienotās vērtības pakalpojumu regulējumam, kas mazinās dubultās nodokļu samaksas riskus Latvijas uzņēmumam ārvalstīs (Lietuvas, Igaunijas piemēri).

 

Ar 2018.gadu Latvijas nodokļu administrācija ir iesaistījusies “Starpvalstu dialoga” projektā, kas Latvijas uzņēmumiem palīdzēs ātri un efektīvi atrisināt neskaidrības par nākotni starptautisko nodokļu jautājumos.

Seminārā runāsim par:

 

1. Dubultās nodokļu uzlikšanas un neuzlikšanas konceptu un veidiem. Latvijas un starptautiskais normatīvo aktu regulējumu. 

2. Praktiskie piemēri no starptautisko strīdu risināšanas prakses Latvijas nodokļu administrācijai.

3. Nākotnes izaicinājumi dubultās nodokļu uzlikšanas novēršanai un Latvijas nodokļu administrācijas pakalpojumi.

 

Semināru vada:  Edgars Hercenbergs, VID Nodokļu kontroles pārvaldes Starptautisko darījumu kontroles, analīzes un metodikas daļas vadītājs.

 

Semināra morises laiks: plkst. 15:0-17:00

 

Dalības maksa: LTRK biedriem – vienam pārstāvim no uzņēmuma dalība bez maksas, katram nākamajam 15,00 + PVN. Seminārs pieejams tikai LTRK biedriem.

 

Reģistrācija: https://ej.uz/FD_060619