Pārlekt uz galveno saturu

Biznesa analītika izsvērtu lēmumu pieņemšanai. LABAS PRAKSES BIZNESA SKOLA

15 Biznesa analītika izsvērtu lēmumu pieņemšanai. LABAS PRAKSES BIZNESA SKOLA

Biznesa analītika izsvērtu lēmumu pieņemšanai

 

 

     Katru dienu biznesā ir jāpieņem lēmumi un optimāliem lēmumiem ir nepieciešami dati, kas ir pieejami kā uzņēmuma pašu IT sistēmās, tā arī ārējos avotos. Moderni tehniski risinājumi ļauj šos datus efektīvi apkopot, apstrādāt un atbalstīt biznesa vadītājus vai īpašniekus lēmuma pieņemšanā.

Par vienu no šiem risinājumiem mēs iepazīstināsim jūs semināra laikā, kā arī nodemonstrēsim speciāli Baltijas tirgum izstrādātu universālu rīku, kas ir pieejams bez maksas.

 

Seminārā runāsim par:

  1. Kas ir datu analīze? Ar ko sākt? Uzņēmuma rīcībā esošie dati. Ārējie datu avoti.
  2. Datu analīzes aktualitātes Latvijā un pasaulē.
  3. In-memory datu analītikas sniegtās iespējas.
  4. Baltijas uzņēmumiem pielāgota BIfree atvērtā koda analītikas platforma.
  5. Meistarklases: piemēra datu analīzes risinājuma izveidošana 20 minūtēs.

 

Ieguvumi:

  • Biznesa analītikas uzdevumi un sagaidāmie ieguvumi.
  • Priekštats par BIfree – gatavu bezmaksas risinājumu biznesam.
  • Praktiski datu analīzes piemēri.

 

Eksperti:

Oļegs Lukša – 13 gadu pieredze datu analīzes risinājumu izveidošanā, izmantojot Latvijā plaši izmantotus datu avotus (Navision, Axapta, Horizon, 1C) un piedaloties vairāk kā 40 tirdzniecības, finanšu un ražošanas uzņēmumu analīzes risinājumu izveidošanā.

Māris Svilāns – kopš 2001.gada kā SIA “Infotrust” vadītājs un konsultants vairāk kā 60 uzņēmumiem Baltijas valstīs un Skandināvijā ir palīdzējis izveidot datu analīzes risinājumus. Vieslektors RTU STPK studiju programmā "Business Analytics".

Viktors Kušta – SIA “Infotrust” stratēģiskais partneris, 18 gadu pieredze CFO amatā Baltijas vadošā līzinga uzņēmumā, vadījis vairākas uzņēmumu pārmaiņas un sistēmu ieviešanas Latvijā un Baltijā. 3 gadu pieredze PWC Latvija auditā,  profesionālās FCCA asociācijas biedrs.   

 

Semināra norises  laiks: plkst. 14:00-16:30

 

Dalības maksa: LTRK biedriem – vienam pārstāvim no uzņēmuma dalība bez maksas, katram nākamajam 15,00 + PVN. Seminārs pieejams tikai LTRK biedriem.

 

Reģistrācija: https://ej.uz/LPBS_150519