Pārlekt uz galveno saturu
14 Konfliktu vadība. LABAS PRAKSES BIZNESA SKOLA

Konfliktu vadība

 

    Konflikts ir pušu interešu sadursme. Konfliktē visi, jo katram no mums ir savas vērtības, vajadzības un pārliecība. Un, ja mūsu vajadzību realizācija neatbilst citu cilvēku redzējumam, tas vienmēr ir konflikts. Otrā puse - citi cilvēki, var vēlēties to pašu ko mēs, bet, piemēram, savādākā veidā. Tas ir arī konflikts. Bet notiek arī tā, ka mēs gribam pilnīgi citas lietas, pie tam katra no pusēm noteikti vēlas saņemt iecerēto.

 

Mums ir kaut kā jāvienojas gadījumos, kas mūsu viedoklis vai mērķi atšķiras. Tas ir nepieciešams, jo mēs esam sociālas būtnes un zināmā mērā mūsu vajadzību apmierināšana ir atkarīga no citiem cilvēkiem. Mēs nevaram būt pilnīgi apmierināti esot vienatnē.

 

Saglabāt komandu, saglabāt attiecības ar otru pusi, saglabāt sevi vienotu, realizēt savas vajadzības, nekaitējot sev un citiem… Tam ir nepieciešamas konfliktu vadības iemaņas un tāpēc ir jāapgūst konstruktīvas konfliktu risināšanas metodes!

 

Seminārā runāsim par:

  1. Konfliktu struktūru,
  2. Izplatītākiem konfliktu iemesliem,
  3. Konfliktu veidiem un attīstības fāzēm,
  4. Konfliktu risināšanas paņēmieniem.

 

Ieguvumi pēc semināra:

Semināra dalībnieki iemācīsieties konstatēt konfliktu tā rašanās laikā, uzzinās kas ir svarīgākais pie konfliktu risināšanas un saņems konkrētus rīkus kā tos risināt.

 

Semināru vada: Laila Snidzāne, “MetaCoach” mācību centra un Profesionālo kouču asociācijas - APC vadītāja Latvijā.

Augstākā līmeņa vadītāja ar vairāk nekā 15 gadu pieredzi mazo un vidējo komandu vadīšanā un attīstībā dažādu nozaru uzņēmumos.

Praktizējošais koučs, biznesa iemaņu, koučinga un personības attīstības programmu treneris.

 

Semināra norises laiks: plkst. 15:00-17:00

 

Dalības maksa: LTRK biedriem – vienam pārstāvim no uzņēmuma dalība bez maksas, katram nākamajam 15,00 + PVN. Seminārs pieejams tikai LTRK biedriem.

 

Reģistrācija: https://ej.uz/LPBS_140519