Pārlekt uz galveno saturu

Uzņēmēju dienas Kurzemē 2019

22 Uzņēmēju dienas Kurzemē 2019

UD-Kurzeme.png

 

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) aicina apmeklēt “Uzņēmēju dienas Kurzemē 2019”, kas notiks Liepājas Olimpiskajā centrā no 22.-23. martam.

Izstāde šogad tiek veidota kā Biznesa un karjeras iespēju festivāls un tās mērķis ir veicināt uzņēmējdarbības vides attīstību Kurzemes reģionā:

  • popularizēt vietējos uzņēmējus;
  • aicināt uzņēmējus savstarpēji sadarboties  – iepazīties, tīkloties;
  • iepazīstināt apmeklētājus ar pilsētā un reģionā esošajām darba vietām, kas palīdzētu uzņēmējiem risināt aktuālo darbaspēka trūkuma jautājumu.

DALĪBNIEKU SARAKSTS PIEEJAMS ŠEIT.

 

Izstādē ar vēstījumu “Šeit ir darbs” vienkopus plānots pulcēt dažādu nozaru uzņēmējus un izglītības iestādes, lai apmeklētājiem interaktīvā veidā būtu iespēja uzzināt par reģiona uzņēmumiem, to vakancēm, pieprasītajām profesijām un to apguves iespējām. Uzņēmējiem tā būs iespēja uzrunāt gan šī brīža darba meklētājus, gan skolēnus un studentus – nākotnes darbiniekus, kuriem svarīgi uzzināt par profesionālajām zināšanām un prasmēm, kādas no viņiem tiks sagaidītas nākotnē.

Darba devēji no visa Kurzemes reģiona tiek aicināti piedāvāt brīvās vakances un prakses vietas savā uzņēmumā.

Mācību iestādēm, akcentējot profesionālo vidējo un augstāko izglītību, tā ir iespēja sniegt informāciju par mācību programmām.

“Uzņēmēju dienas Kurzemē 2019” ietvaros notiks arī Nodarbinātības Valsts aģentūras (NVA) pasākums “Vakanču gadatirgus”.​​

Divu dienu garumā uzņēmējiem, skolām, un citiem interesentiem būs iespēja demonstrēt savus sasniegumus un iepazīties ar citu paveikto. Lai sniegtu ieskatu par mācību, prakses un darba iespējām turpat Kurzemes reģionā, organizēsim skolu jauniešu un studentu grupu apmeklējumus, tādējādi veidojot pasākumu kā atvērto durvju dienu nākotnes profesionālās karjeras izvēlē. Darba meklētājiem būs iespēja iepazīties ar pieejamām vakancēm pilsētā un tuvākajā reģionā. Paralēli izstādei, piektdienā 22.martā, dalībniekiem un apmeklētājiem būs iespēja uzklausīt dažādu jomu ekspertu ieteikumus un gūt atbildes uz aktuāliem jautājumiem paneļdiskusiju ietvaros.

Izstādes laikā uz skatuves tiks organizēts tradicionālais Biznesa forums, kurā tiks stāstīts par uzņēmējiem aktuālām tēmām:

  • kā prasmīgi pielietot inovācijas, lai mūsdienu dinamiskajā vidē sekmīgi attīstītu uzņēmējdarbību,
  • kā izmantot jaunās tehnoloģijas darba ražīguma un produktivitātes veicināšanai,
  • diskutēsim par tehnoloģiju klātesamību un nozīmi mūsdienu procesos un kāpēc ir svarīgi veidot spēcīgu uzņēmēja personīgo zīmolu.

Pilna Biznesa foruma programma un reģistrācija šeit: https://www.mitto.me/uznemeju-dienas-2019/programma

Piektdienas noslēgumā dalībniekiem būs iespēja apmeklēt neformālu, saviesīgu vakara pasākumu, baudot ēdienus, dzērienus un dzīvo mūziku, paralēli turpinot iepazīšanos ar citiem uzņēmējiem un pašvaldību pārstāvjiem.

Sestdien, 23.martā, ģimenēm izstāžu zālē būs pieejama aizraujoša kultūras programma. Notiks loterijas, apbalvošanas, kā arī apmeklētājiem būs iespēja iegādāties amatnieku un mājražotāju produkciju un baudīt Latvijas Labuma degustācijas.

Sadarbības partneri: Liepājas pilsētas pašvaldība, Liepājas SEZ un Banka Citadele. Informatīvais atbalstītājs “Kurzemes Radio”.