Pārlekt uz galveno saturu
21 Jurista ieteikumi darījuma partneru izvērtēšanā. TIESĪBU PĒCPUSDIENA

Jurista ieteikumi darījuma partneru izvērtēšanā

 

     Augošā biznesā lēmumi jāpieņem aizvien biežāk, bet laiks to pieņemšanai un risku analīzei samazinās. Sapņi par sagaidāmo peļņu vienmēr ir vilinoši, bet nepareizi biznesa lēmumi rada zaudējumus. Viena no tipiskām biznesa kļūdām ir nepareizā sadarbības partnera izvēle. Cik dārgi tas man var izmaksāt? Vai es no tā varu izvairīties, un ko man praktiski darīt, lai to nepieļautu? Kur es varu pārbaudīt savu sadarbības partneri, un kāda informācija man par to ir pieejama? Kādas pārbaudes man būtu obligāti jāveic, lai es justos droši? Uz kādiem avotiem es varu paļauties? Vai katrreiz pie jaunas sadarbības uzsākšanas man ir vajadzīgs jurists? Uz šiem un citiem jautājumiem kopīgi mēģināsim rast atbildes seminārā. 

 

Seminārā runāsim par:

1. Rūgtās pieredzes stāsti – pie kā noved neuzmanība sadarbības partneru izvēlē;

2. Vispārējie principi darījuma partneru izvēlē;

3. Praktiski pasākumi potenciālo sadarbības partneru pārbaudei;

4. Ar “naudas atmazgāšanu” un sankcijām saistītie riski;

5. Ar nodokļiem saistītie riski.

 

Semināru vada:  Raivis Leimanis, ZAB Ellex Kļaviņš zvērināts advokāts. Raivim Leimanim ir 16 gadu juridiskā pieredze, darbojoties vadošā bankā, nevalstisko organizāciju sektorā un starptautiskā advokātu birojā. Kā advokāts Raivis praktizē dažādās tiesību jomās, konsultējot starptautiskos un vietējos klientus korporatīvajos jautājumos, būvniecības un nekustamo īpašumu projektos, apvienošanās un pārņemšanas darījumos, restrukturizācijas projektos, civiltiesisko un administratīvo strīdu risināšanā, kā arī nodokļu jomā.

 

Marta Cera, ZAB Ellex Kļaviņš zvērināta advokāta palīgs. Marta Cera specializējas komerctiesību, uzņēmumu iegādes un apvienošanās, kā arī banku darbības un finanšu jautājumos. Marta ir pieredzējusi juriste, kas tostarp sniegusi juridisko palīdzību klientiem dažādos korporatīvās pārvaldības, uzņēmumu padziļinātās juridiskās izpētes, iegādes, restrukturizācijas un reorganizāciju procesos, kā arī finanšu regulējuma piemērošanas projektos, analizējot piemērojamās tiesību normas gan no Latvijas, gan Eiropas Savienības likumdošanas aspektiem.

 

Semināra norises laiks: plkst. 15:00-17:00

Dalības maksa: LTRK biedriem – vienam pārstāvim no uzņēmuma dalība bez maksas, katram nākamajam 15,00 + PVN. Seminārs pieejams tikai LTRK biedriem.

 

Reģistrācija: https://ej.uz/TP_210319