Pārlekt uz galveno saturu

BIZNESA EKSPRESDIAGNOSTIKA “9 ELEMENTI” LABAS PRAKSES BIZNESA SKOLA

04 BIZNESA EKSPRESDIAGNOSTIKA “9 ELEMENTI” LABAS PRAKSES BIZNESA SKOLA

BIZNESA EKSPRESDIAGNOSTIKA “9 ELEMENTI”

 

Gan lielāki, gan mazāki uzņēmumi izdzīvo līdzīgus biznesa attīstības posmus ar visām no tā izrietošajām problēmām un iespējām. Elementi, kas veido veselīgu organizāciju, arī ir līdzīgi.

Mūsu pieeja uzņēmumu attīstībai balstās uz 9 elementiem, kur katrs elements ir noteiktu prasmju un  pieeju kopums, kas biznesam nodrošina attiecīgu rezultātu.

Seminārā īsumā apskatīsim visus izcila biznesa 9 elementus un kopsakarības starp tiem – Biznesa modelis, Tirgus un klienti, Mērķi un stratēģija, Darbiniekus, Produkti un pakalpojumi, Procesi, Finanses, Pārmaiņu vadība, kā arī Vadības grupa. Pieredze, strādājot ar Latvijas uzņēmumiem rāda, ka ir vērojamas vairākas tipveida kombinācijas, kāds ir šo elementu attīstības līmenis, uzņēmuma darbības rezultāti un biznesa riski.

Sava uzņēmuma pašvērtējums, balstoties uz organizāciju attīstības sistēmu “9 elementi”, būs labs pamats, lai kopā ar savu komandu izvērtētu pašreizējo situāciju uzņēmumā un spriestu par nepieciešamajiem attīstības uzdevumiem.

Šajā seminārā:

  1. Palīdzēsim uzņēmumu vadītājiem un īpašniekiem apzināt savu uzņēmumu attīstības vajadzības, iespējas un biznesa riskus;
  2. Runāsim par labu vadības praksi, uzņēmumu aktualitātēm un iespējamajiem risinājumiem
  3. Dalīsimies pieredzē, gatavojot un ieviešot pārmaiņas savos uzņēmumos.

Ieguvumi:

Biznesa pašvērtējums “9 elementi” izgaismo situācijas un problēmas, kas raksturīgas daudziem Latvijas un Baltijas reģiona uzņēmumiem. Nepilnas stundas laikā tas ļauj vizualizēt uzņēmuma pašreizējo situāciju, lai spriestu par nepieciešamajiem uzlabojumiem. Veicot pašvērtējumu vadības grupā, veidojas vienota izpratne par situāciju uzņēmumā, iespējamiem riskiem un prioritātēm. Pašvērtējuma formāts un valoda ir veidota tā, lai būtu piemērots arī uzņēmējiem bez padziļinātām finanšu vai biznesa vadības zināšanām.

Semināru vada: Māris Millers, biznesa treneris, konsultants un pārmaiņu projektu vadītājs ar 20 gadu pieredzi un pozitīvu skatu uz dzīvi. Strādājis ar vairāk nekā 100 Latvijas un Baltijas uzņēmumu vadības komandām. Vadījis seminārus Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Nīderlandē, Francijā un Azerbaidžānā. Izveidojis vadības pakalpojumu uzņēmumu “MM Studija” un viedtālruņu aplikāciju uzņēmumu “DriveWiz”, viens no Organizāciju Attīstības Kluba dibinātājiem.

 

Semināra norises laiks: plkst. 15:00-17:00

 

Dalības maksa: LTRK biedriem – vienam pārstāvim no uzņēmuma dalība bez maksas, katram nākamajam 15,00 + PVN. Seminārs pieejams tikai LTRK biedriem.

 

Reģistrācija: https://ej.uz/LPBS_040319

 

 

Apmeklējot semināru, Jūs piekrītat savu fotogrāfiju un video publicēšanai LTRK mājas lapā un sociālajos tīklos.