Pārlekt uz galveno saturu
15 Seminārs par Japānas tirgu

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera aicina uz semināru par Japānas tirgu, kurš norisināsies 2019.gada 15.martā, no plkst.10:00 līdz 12:00 LTRK namā, Kr. Valdemāra ielā 35, Rīgā

Semināra tēmas:
1. Ievads par Japānas tirgu: galvenie faktori, tendences un tirdzniecības stimuli;
2. Ienākšana Japānas tirgū: galvenie veiksmes faktori.

Pasākums notiks angļu valodā.

Seminārā uzstāsies eksperts no Japānas tirdzniecības, investīciju un starptautiskā mārketinga uzņēmuma “Fenetre Partners” Ltd., kura galvenais mērķis ir palīdzēt biznesa pārstāvjiem apzināt un ienākt Japānas tirgū (uzņēmuma darbības laikā ir realizēti vairāk nekā 200 starptautiski projekti). Uzņēmumam ir pieredze darbā ar dažādam organizācijām tādās valstīs kā ASV, Kanāda, Lielbritānija, Vācija, Dānija, kā arī, šogad uzsākta sadarbība ar Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru.

Tikšanās laikā būs iespēja saņemt atbildes uz Jums interesējošajiem jautājumiem, tāpēc aicinām tos norādīt reģistrācijas anketā vai iesūtīt kontaktpersonai.

Japānas tirgus apgūšanā liela nozīme ir tieši eksporta partnerim mērķa valstī, tāpēc, lai veicinātu šo sadarbību, novembra beigās paredzēta tirdzniecības misija uz Japānu, par ko plašāka informācija būs pieejama LTRK mājas lapā un sociālajos tīklos. Vizīte Japānā būs paredzēta tikai pilntiesīgiem LTRK biedriem.

Dalība seminārā: bezmaksas visiem interesentiem.
Reģistrācija līdz 08.03.2019: https://ej.uz/Seminars_Japana

Kontakti saziņai: nauris.lazdans@chamber.lv; + 371 67201109

 

 

Apmeklējot semināru, Jūs piekrītat savu fotogrāfiju un video publicēšanai LTRK mājas lapā un sociālajos tīklos.