Pārlekt uz galveno saturu
10 Produktivitāte 21. gadsimtā. LABAS PRAKSES BIZNESA SKOLA

Produktivitāte 21. gadsimtā

 

 

     Informācijas daudzums, ko ikdienā saņemam, ir milzīgs un nomācošs. Tas apdraud mūsu spēju skaidri domāt un pieņemt saprātīgus lēmumus. Atšķirība starp slīkšanu darbos un došanos pretī mērķim ir spējā pieņemt gudrus lēmumus un pareizās izvēles.

Treniņš Produktivitāte 21.gadsimtā iedrošina dalībniekus palielināt viņu spēju sasniegt dzīves svarīgākos mērķus. Balstoties uz zinātniskiem pētījumiem un ilggadēju pieredzi, šis risinājums ne vien nodrošina izmērāmu pieaugumu personiskajā, komandas vai organizācijas efektivitātē, bet arī atjauno cilvēku iesaisti un sniedz rezultātus.

 

Seminārā runāsim par to kā:

  1. Rīkoties svarīgajās jomās un nereaģēt uz steidzamajām
  2. Tiekties pēc izcilā un nesamierināties ar parasto, viduvējo
  3. Plānot svarīgākās rīcības saskaņā ar savām lomām un mērķiem un nešķirot nesvarīgās lietas, kuras nav prioritātes
  4. Pārvaldīt tehnoloģiju un neļaut tai pārvaldīt Tevi
  5. Uzturēt savu aizrautību, nepieļaujot izdegšanu

Semināru vada: Ivo Ālmanis; Sertificēts FranklinCovey treneris

Ivo Ālmanis ir uzkrājis bagātīgu pieredzi stratēģiskajā uzņēmuma vadībā, kā arī strādājis operatīvajā un projektu vadībā tādos uzņēmumos kā Accenture un Tieto Latvia.

Izmantojot FranklinCovey filozofiju un pieeju, Ivo uzņēmumos trenē un ievieš personīgās produktivitātes un efektivitātes risinājumus.

Ivo uzskata, ka izaicinājumi ir dzīves jēga. Lai sasniegtu mērķus, ir jāseko savai sirdij un intuīcijai, viss pārējais ir sekundārs. Ivo aktīvi aizraujas ar skriešanu un krosfitu, lai uzturētu formā gan ķermeni, gan prātu.

Semināra noriss laiks: plkst. 15:00-17:00

Dalības maksa: LTRK biedriem – vienam pārstāvim no uzņēmuma dalība bez maksas, katram nākamajam 15,00 + PVN. Seminārs pieejams tikai LTRK biedriem.

 

Reģistrācija: https://ej.uz/LPBS_100119

 

Apmeklējot pasākumu, Jūs piekrītat savu bilžu un video publicēšanai LTRK mājas lapā un sociālajos tīklos.