Pārlekt uz galveno saturu

Dirk Denoyelle lekcija "A journey of change"

28 Dirk Denoyelle lekcija "A journey of change"

Motivācijas uzstāšanās “Pārmaiņu ceļojums” (A journey of change)

 

"Pārmaiņas" ...
Visas organizācijas un uzņēmumi sastopas ar tām… bet pārmaiņas varētu būt ļoti izaicinošas. Dirks Denojels pārfrazē šo tēmu oriģinālā, jocīgā un iedvesmojošā veidā…
Uzstāšanās LTRK biedriem ar dabisku mākslinieka harizmu un aizrautību.

EKSKLUZĪVA iespēja tikai LTRK biedriem!

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera sadarbībā ar Amazings Latviapiedāvā – Dirka Denojela (Dirk Denoyelle) motivācijas uzstāšanās (angļu valodā) “A journey of change”!

Šā gada 28. novembrī plkst. 10:00, LTRK biedrus ar savu vieslekciju priecēs LEGO® sertificēts profesionālis, LEGO® Serious Play® treneris, Amazings(Beļģija) dibinātājs un vadošais dizaineris Dirks Denojels.

Dirks pēc profesijas ir inženieris, mākslinieks un poliglots, kurš uzstājas sešās Eiropas valodās (angļu, holandiešu, franču, vācu, spāņu un dāņu), kā arī ir viens no sešpadsmit LEGO® sertificētajiem profesionāļiem visā pasaulē.

“LEGO® nav rotaļlieta, tas ir instruments. Tas ir veids, kā sevi izteikt. Tas ir kā krāsa gleznotājam vai māls skulptoram, vai marmors Mikelandželo.” /D. Denojels/

Seminārs sāksies ar uzstāšanos 45-60 minūšu garumā, pēc kuras būs iespēja uzdot jautājumus lektoram līdz pat 11:30.

Reģistrēties pasākumam iespējams šeit - https://ej.uz/Lego_281118

------

Exclusively an event only for members of the LCCI!

Motivational speech “A journey of change”
 “Change” ... all organisations, companies have to deal with it … Change can be very challenging.
Dirk Denoyelle rephrases the theme in an original, funny and inspiring way… 
On stage, for your audience, with the passion and charisma of a natural performer.

NB. The seminar will be held in English language without translation.
The seminar starts at 10:00 am and consists of two parts: 45-60 minutes motivational speech following with the questions-answers session for up to 11:30 am.

Expert: Dirk Denoyelle, LEGO® Certified Professional, LEGO® Serious Play® coach, Founder and leading designer of Amazings, Belgium. Amazings is an Antwerp, Belgium, based company that creates art and organizes events with LEGO® bricks. Its founder Dirk Denoyelle is one of the only sixteen LEGO® Certified Professionals in the world. Besides that, he is an engineer, performer and polyglot, performing in six European languages (English, Dutch, French, German, Spanish and Danish).

Dirk is also a certified LEGO® Serious Play® (LSP) coach. LSP uses the brick as a means to help teams to brainstorm, prioritize, define strategies etc. Dirk has done sessions like these all over Europe, always with great success. It is also obvious he has the profile to give motivational speeches. The most popular one is “A journey of change”.

Event only for members of the LCCI!

Registration - https://ej.uz/Lego_281118