Pārlekt uz galveno saturu
01 SASKARSMES KODS apzinātai efektīvai komunikācijai. Coach meistarklase

 

SASKARSMES KODS - apzinātai efektīvai komunikācijai

 

   Cik bieži pamanām, ka sazinoties ar apkārtējiem - komunicējot, informējot vai vienkārši uzklausot – esam nesaprasti vai pārprasti. Tai pat laikā apbrīnojam cilvēkus, kuru vārdi kādā neizprotami maģiskā veidā precīzi nonāk līdz adresātam un spēj būtiski ietekmēt kvalitatīvu sarunas rezultātu. Kas ir tas, ko viņi zina, prot un pielieto?

Saskarsmes kods ir seminārs par to, lai apgūtu piekļuvi atslēgām uz apzinātu efektīvu komunikāciju – lai trenētu  savu meistarību saskarsmē. Lai būtu tas, kuru dzird un kura vārdi rezonē, kurā ieklausās un  saprot.

Semināra atslēgas:

  1. Es – iepazīsti sevi. Kāds ir tavs vadošais informācijas uztveres veids;
  2. Es un citi. Apzināta klausīšanās. Kā klausīšanās ietekmē dzirdēto;
  3. Mijiedarbība. Kur rodas konflikts un risinājuma atslēga.

 

Šajā tēmā ir daudz jautājumu, kuru atbildes un prakses ved uz rezultatīvu, efektīvu un patīkamu saskarsmi. Saskarsme ir kas krietni vairāk par vārdiem, teikumiem un izteiktām domām, tas vairāk kā klausīties un vērot. Saskarsme ir prasmju kopums, kas caurstrāvo katru savam sniegumam un to var veiksmīgi trenēt, pilnveidot un attīstīt.

Biežāk uzdotie jautājumi: Kādas ir manas saskarsmes prasmes un iemaņas? Kā es komunicēju ar apkārtējo pasauli? Kā smadzenes uztver un apstrādā informāciju? Kā es varu manīt savu uztveri? Vai es māku klausīties, lai dzirdētu? Kā runāt, lai mani dzird? Kas man traucē komunicēt kvalitatīvi? Kā panākt sev vēlamo komunikāciju?

 

Semināru vada:

 

Aivars Dresmanis , personīgās izaugsmes koučs, NLP speciālists, savā darbā izmanto integrētās mediāciajas metodes un transakcionālās analīzes metodes. Specializējas konfliktu un pārmaiņu koučingā.

 

Laila Zariņa, Uzņēmēja, Personības izaugsmes, biznesa attīstības un komandu efektivitātes trenere - koučs, NLP meistare ar akadēmisku biznesa izglītību un 20 gadu pieredzi uzņēmējdarbībā.

 

Norises laiks: plkst. 15:00-17:00

 

 

Dalības maksa:

  • LTRK biedriem – vienam pārstāvim no uzņēmuma dalība bez maksas, katram nākamajam 15,00 + PVN.

 

Reģistrācija: http://ej.uz/CM_010318