Pārlekt uz galveno saturu

Izvēlēsimies ČUGUNA radiatorus

Čuguna radiatori

Gandrīz katrā mājoklī vai publiskā telpā nākas redzēt apkures radiatorus, kuri ir tikai baltā krāsā un vienādi gludi. Atšķiras vien ražotājs, radiatora augstums un garums. Visbiežāk pat radiatoru dizains visiem ir vienāds.

Mūsu uzņēmums kā radiatoru vairumtirgotājs piedāvā patērētājam plašu ne tikai tērauda, bet arī augstas kvalitātes čuguna radiatoru klāstu. Ir pārstāvēti vairāki ražotāji, gan no Eiropas, tajā skaitā arī čehu VIADRUS, gan arī ārpus, piemēram, no Turcijas.

Mūsu veikalā ir pieejami dažāda dizaina un krāsu radiatori, iespējama plaša radiatoru tehniski raksturojošo parametru izvēle. No apmēram divdesmit radiatoru modeļiem pircējam izvēle savām vajadzībām un vēlmēm izvēlēties atbilstošāko. Mums ir pieejami radiatori ar dekoratīvo rotājumu un bez rotājuma, ar biezāku vai plānāku čuguna lējumu, zemāki, augstāki, ar un bez palikņiem (kājiņām) un dažādu dizainu.
Mēs palīdzēsim izvēlēties tieši jūsu vajadzībām atbilstošāko risinājumu- aprēķināsim pēc telpas plāna vajadzīgās jaudas un radiatoram nepieciešamo elementu (ribu) skaitu, kā arī to visu saskrūvēsim. Atbilstoši jūsu vēlmēm un apsildāmā mājokļa dizainam, mēs pēc RAL kataloga nokrāsosim radiatorus jūsu izvēlētā krāsā un pat tonī. Tādējādi jūsu mājoklī būs patīkams siltums ar skaistu dizainu.

Čuguna radiatoru izturību var skaitīt gadu desmitos. Arī mūsdienās ne reti ir sastopami radiatori no čuguna, kas kopā ar ēku kalpo saimniekiem pat 100 un vairāk gadus.

Jūs noteikti interesē šādu čuguna radiatoru izmaksas. Ņemot vērā nākotnes perspektīvu-tad čuguna radiators jums kalpos vismaz četras reizes ilgāk par standarta tērauda konvektoriem. Ja rēķina ilgtermiņā, tad cenu starpība, kura ir tikai 2 līdz 3 reizes, noteikti atmaksājas.

Aicinām jūs atteikties no pieejamā standarta un izvēlēties krāsās un dizainā dažādos čuguna radiatorus, kuri priecē skatu un kuri nav jāslēpj aiz aizkariem.

Mūsu veikalā Ventspils ielā 15, Rīgā, minētie produkti ir pieejami plašā izvēlē. Mēs jums sniegsim profesionālu konsultāciju. Gaidīsim!

Mūsu kontakti : www.fan.lv ; fan@fan.lv , tel. 67615034