Pārlekt uz galveno saturu

Aicinām apmeklēt tiešsaistē LTRK Iespēju festivālu "Uzņēmēju dienas Kurzemē 2021"!

08 Aicinām apmeklēt tiešsaistē LTRK Iespēju festivālu "Uzņēmēju dienas Kurzemē 2021"!

Aicinām apmeklēt Kurzemes vērienīgāko uzņēmējdarbības pasākumu, kas šī gada 8. un 9. aprīlī attālinātā formātā norisināsies speciāli veidotā tīklošanās platformā un tiešraidē no studijas Liepājā. “Uzņēmēju dienas Kurzemē 2021” ietvaros norisināsies uzņēmēju izstāde, starptautiskā tīklošanās, dalībnieku vebināri, izglītības iestāžu virtuālās atvērto durvju dienas un vērienīgs biznesa forums.

Pilnu Iespēju festivāla programmu atradīsiet www.uznemejudienas.lv augšējā izvēlnē “Kurzeme”, izvēloties “Programma”. Tāpat ar programmu varēs iepazīties arī platformas sadaļā “Agenda”.

Kā reģistrēties apmeklējumam?

Lai apmeklētu pasākumu, reģistrējieties šeit: https://www.mitto.me/uznemeju-dienas/registracija vai dodieties uz mājaslapas www.uznemejudienas.lv augšējo izvēlni “Piesakies”, izvēlieties “Apmeklētāji” un aizpildiet nepieciešamos reģistrācijas datus – vārds, uzvārds, e-pasts, organizācija, novads. Uz e-pasta adresi saņemsiet platformas piekļuves informāciju.

Kādas ir apmeklētāju iespējas platformā?

Platformā būs iespēja, līdzīgi kā sociālajos tīklos, veidot savu profilu – pievienot informāciju par sevi, savu profila bildi, atzīmēt ar atslēgvārdiem sevi interesējošās tēmas. Izstādes jeb Expo sadaļā varēsiet atzīmēt sevi interesējošos dalībniekus, lasīt viņu ziņas savā ziņu joslā, pieteikties uz 1:1 sarunu, izpētīt dalībnieku piedāvājumu, lejupielādēt dokumentus, veidot savu kalendāru. Platformā varēsiet sekot līdzi tiešraidēm – dalībnieku vebināriem, izglītības iestāžu atvērto durvju dienām un biznesa forumam. Tāpat varēsiet aktīvi iesaistīties, pievienojot komentārus un uzdodot jautājumus.

Kāpēc apmeklēt pasākumu?

“Uzņēmēju dienu Kurzemē 2021” apmeklējums sniedz iespēju iepazīties ar uzņēmēju piedāvājumu, uzzināt par aktualitātēm biznesa forumā, izglītības iespējām atvērto durvju dienās un iemācīties ko jaunu dalībnieku vebināros. Vēl varam pačukstēt, ka, aktīvi līdzdarbojoties platformā, varēsiet savā profilā krāt punktus un saņemt vērtīgas balvas no SIA BITE Latvija!

Uzņēmēju izstāde

Izstāde šogad pilnīgi virtuālā formātā pasākuma norises platformā pulcēs uzņēmējus no Kurzemes un visas Latvijas. Informācija par dalībniekiem būs atrodama www.uznemejudienas.lv augšējā izvēlnē “Kurzeme”, izvēloties “Katalogs”. Sazināties ar dalībniekiem, apskatīt to piedāvājumu un uzzināt jaunumus varēs pasākuma platformas “Virtual Expo” sadaļā.

Dalībnieku vebināri

Pasākuma pirmajā dienā 8. aprīlī ikvienam ir iespēja noskatīties dalībnieku vebinārus. Vebināru programmu atradīsiet www.uznemejudienas.lv augšējā izvēlnē “Kurzeme”, izvēloties “Programma”. Tāpat ar vebināru programmu varēs iepazīties arī platformas sadaļā “Agenda”.

 

Vebināru tēmas šogad ir visdažādākās – uzzināsiet gan par Kurzemes novadu un pilsētu aktualitātēm, gan jaunākajām tendencēm darba tirgū. Tāpat varēsiet iegūt vērtīgus padomus gan kā uzlabot darbinieku laika efektivitāti, izmantojot Ms Office rīkus, gan arī to, kā atpazīt svaigu zivi vai iepazīt gudrās iekārtas, reģistrēt preču zīmi. Vebināru noslēgumā būs iespēja aktīvi līdzdarboties Ilgtspējas darbnīcā.

Izglītības iestāžu virtuālās atvērto durvju dienas

Aicinām skolēnus un studentus izmantot iespēju un tiešsaistē, neizejot no mājām, iepazīties ar profesionālās un augstākās izglītības iestāžu programmām un piedāvājumu. Mācību iestādes savās prezentācijās pastāstīs, kādas profesijas piedāvā apgūt un kur nākotnē varēs izmantot gūtās zināšanas, kādos uzņēmumos strādāt. Pasākumu varēs vērot norises platformā 8. aprīlī 12:00 – 15:00. Ar pasākuma programmu var iepazīties šeit: https://www.uznemejudienas.lv/programma-kurzeme.

Biznesa forums “Rūpniecība un inovācijas Kurzemes attīstībai”

Vai rūpniecība un inovācijas būs ekonomikas balsts Kurzemes attīstībai un izrāviens ne tikai reģionāli, bet arī valsts tautsaimniecības kopējai izaugsmei? Kāda ir vīzija, biznesa virzieni, iespējamie attīstības scenāriji? – virsjautājumi šī gada biznesa forumam, kurš sekos uzreiz pēc svinīgās Iespēju festivālā “Uzņēmēju dienas Kurzemē 2021” atklāšanas, kas paredzēta plkst. 10:00, un kura norisei un pārējām festivāla aktivitātēm ikviens varēs sekot tiešraidē portālā TvNet un pasākuma norises platformā. 

Foruma pirmajā sesijā - Rūpniecība kā ekonomikas balsts Kurzemes reģionā ar prezentāciju uzstāsies Uldis Hmieļevskis, Liepājas speciālās ekonomiskās zonas pārvaldnieka vietnieks attīstības jautājumos, pēc kuras sekos paneļdiskusija ar LTRK prezidentu Aigaru Rostovski, Liepājas domes priekšsēdētāju Jāni Vilnīti, Ekonomikas ministru Jāni Vitenbergu un Andi Araku, Mežizstrādes uzņēmuma "Krauzers" līdzīpašnieku. Pirmās sesijas diskusiju moderēs LTRK valdes loceklis Jānis Lielpēteris.

Otrā sesija tiks veltīta ilgtspējas tēmai, kurā Dace Helmane, Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūta vadītāja un atbildīga biznesa aktīviste; Tomass Kotovičs, AS “Latvijas Valsts meži” Korporatīvās komunikācijas vadītājs; Andris Grafs, Baltijas Korporatīvās pārvaldības institūta viceprezidents, vadītājs Latvijā un Jānis Jansons, SIA “Liepājas enerģija” valdes priekšsēdētājs diskutēs, ko nozīmē un kāds ir pienesums ilgtspējīgai uzņēmējdarbībai!?  Ilgtspēja nenozīmē uzņēmuma spēju ilgi pastāvēt. Ilgtspēja ir uzņēmuma savlaicīgs darbs ar virkni specifisku jautājumu, kas, atstāti bez ievērības, ilgtermiņā var sarežģīt uzņēmuma darbību un ietekmēt uzņēmuma finanšu situāciju. Diskusijas mērķis ir identificēt šos jautājumus, izprast to nozīmīgumu un ieguvumu uzņēmumam. Paneļdiskusiju moderēs Adriāna Kauliņa, AS “Swedbank” Ilgtspējas attīstības vadītāja.

Foruma trešajā sesijā eksperti paneļdiskusijā runās par Jaunās paaudzes uzņēmējdarbību un inovācijām. Kādi ir inovatīvi risinājumi un nākotnes tehnoloģijas darbībā? Uz šiem un citiem jautājumiem atbildes sniegs Renārs Neimanis, BITE Grupas e-komercijas platformas arhitekts; Raivis Ekšteins, SIA Inpass līdzdibinātājs un citi jauno, inovatīvo un augošo uzņēmumu pārstāvji. Diskusiju moderēs: Salvis Roga, Kurzemes Biznesa inkubatora valdes priekšsēdētājs. Šīs sesijas ietvaros jaunos censoņus uzrunās arī bijusī Valsts prezidente Vaira Vīķe Freiberga.

Biznesa foruma diena noslēgsies ar iedvesmas lekciju par nepieciešamajām prasmēm veiksmīgākai ikdienai savā un uzņēmuma dzīvē, kuru vadīs Zuarguss Zarmass, uzņēmuma “11humans” vadītājs, emocionālā intelekta un konferenču lektors.

Lai apmeklētu pasākumu, reģistrējieties šeit: https://www.mitto.me/uznemeju-dienas/registracija.