Pārlekt uz galveno saturu

Ievads dizaina domāšanā. RADOŠUMS BIZNESĀ

07 Ievads dizaina domāšanā. RADOŠUMS BIZNESĀ

Ievads dizaina domāšanā

 

Mērķauditorija: Speciālisti, projektu vadītāji, uzņēmēji un citi interesenti, kuri vēlas iepazīties ar citu veidu kā pieiet problēmu risināšanai, izmantojot dizaina metodes.

Mūsdienās arvien lielāku nozīmi pakalpojumu un produktu izveidē ieņem pārdomāti risinājumi no dizaina perspektīvas. Ne velti pasaules mēroga dizaina orientēti uzņēmumi uzrāda par 211% labāku tirgus izaugsmi nekā tirgus vidējais rādītājs. Šajos uzņēmumos dizains tiek praktizēts organizācijas mērogā.

Kā dizainu var praktizēt visā organizācijā? Kā to izmantot mārketinga vai grāmatvedības departamentos? Vai tad to neizmanto tikai dizaineri?

Dizaina domāšana nav domāta tikai dizaineriem. Ikviena komanda saskaras ar problēmām, kuras jārisina neatkarīgi no to specifikas. Dizaina domāšana piedāvā principus, pēc kuriem vadoties komandas var izprast problēmas dziļāk, radīt telpu vēl nebijušām idejām un pārbaudīt tās īsā laika periodā.

Vebināra galvenie jautājumi

  1. Kas ir dizaina domāšana?
  2. Kādi ir galvenie pieejas principi?
  3. Kā dizaina domāšanu izmanto praksē?
  4. Kā iespējams izmantot dizaina domāšanu savā darbā?

Dalībnieku ieguvumi

  1. Izpratne par par to, kas ir dizaina domāšana
  2. Izmēģināti dizaina instrumenti, kurus ieviest praksē
  3. Tālākie izpētes virzieni personīgajai un profesionālajai dzīvei

Vebināra pasniedzējs: Kārlis Jonāss - “Training Lab” treneris dizaina domāšanas jautājumos. Savā profesionālajā pieredzē Kārlis ir strādājis pasaules mēroga dizaina aģentūrā, kurā vadīja digitālo risinājumu dizaina projektus par pamatu izmantojot dizaina domāšanās pieeju. Šobrīd viņš pasniedz interaktīvus seminārus un darbnīcas par dizaina domāšanu un vada izstrādes projektus. Savā dzīvē Kārlis izmanto dizaina domāšanu, lai eksperimentētu ar jaunām idejām un pieredzēm.

Seminārs/vebinārs pieejams tikai LTRK biedriem.

 Lūgums reģistrēties: https://ej.uz/RB_070421

Norises laiks: 10:00-11:30

Pirms semināra saņemsiet informāciju par pieslēgumu vebināram.