Pārlekt uz galveno saturu

Mobilais mārketings, tendences, efektīvi mobilā mārketinga risinājumi. e-KLUBS

10 Mobilais mārketings, tendences, efektīvi mobilā mārketinga risinājumi. e-KLUBS

Mobilais mārketings, tendences, efektīvi mobilā mārketinga risinājumi.

 

Seminārs būs noderīgs jebkuram uzņēmējam, īpaši eksportējošam!

Covid-19 pandēmija ir ieviesusi būtiskas korekcijas un ietekmējusi arī mārketinga platformas, vairākas no kurām ir piedzīvojušas strauju popularitāti un pieprasījumu reklāmdevēju vidū. Ar šīm platformām vairs nevar nerēķināties, veidojot digitālā mārketinga stratēģiju. Pirmo reizi stāstīsim par mārketinga platformām Tik Tok, Apple, dinamiskā remārketinga platformām un rīkiem Facebook, Criteo, Remerge. Uzzināsiet kādas ir iespējas, īpatnības, rezultāti. Stāstīsim arī par mobilo apmeklējumu, tendencēm, kā pareizi reklamēties Apple, Google Play un citas iespējas efektīvi uzrunāt un piesaistīt mobilo ierīču lietotājus. 

Semināra galveno tēmu izklāsts::

1.Digitālais mārketings ar Tik Tok – sociālā vietne, ar kuru jāsāk rēķināties! Straujās izaugsmes iemesli, aktuālā statistika, mērķa auditorijas, mārketinga risinājumi, iespējas, uzņēmēju pieredze (case study).

2. Mobilais apmeklējums – efektīvi mārketinga risinājumi, kāpēc un kā reklamēties Facebook, Apple, Google Play, mobilais retārgetings (atkārtota mērķa auditorijas uzrunāšana), uzņēmēju pieredze (case study).

3. Dinamiskais remārketings – mūsdienu e-komercijas neatņemama sastāvdaļa. Efektīvi risinājumi, rīki, rezultātu apskats, balstīts uz uzņēmēju pieredzi (case study).

4. Atbildes uz dalībnieku jautājumiem/diskusija.  

Vebināru vadīs: Velta Mestere, RealWeb Latvia valdes locekle. Velta Mestere ir digitālā mārketinga ekspertee ar 10 gadu pieredzi un ikdienā  konsultē klientus ar reklāmas budžetiem, kas Google, Facebook, Tik Tok un mobilajās reklāmās tērē vairāk kā 1 milj. EUR mēnesī. Ikdienā vada starptautisko digitālā mārketinga aģentūru RealWeb Latvia, kas izstrādā un veido digitālā mārketinga stratēģijas kā Latvijas uzņēmumiem, tā arī  apkalpo lielus eksporta tirgus spēlētājus, tādus kā Aliexpress, Pixonic Games, Mail Ru Group, Find My Kids u.c. Veiksmīgi sadarbojas ar Google, Microsoft , Yandex, Facebook, Tik Tok, Apple u.c. reklāmas platformām.   

Seminārs/vebinārs - 20 dalībnieki aicināti piedalīties seminārā klātienē!’

Norises laiks: plkst. 15:00-16:30

Seminārs/Vebinārs pieejams tikai LTRK biedriem.

 Lūgums reģistrēties: https://ej.uz/MRCR_100820

Pirms semināra saņemsiet informāciju par pieslēgumu.