Pārlekt uz galveno saturu

Koučinga tehnikas ikdienā - kā sevi motivēt? (Veiksmes un pieredzes stāsti) VEBINĀRS-diskusija

11 Koučinga tehnikas ikdienā - kā sevi motivēt? (Veiksmes un pieredzes stāsti) VEBINĀRS-diskusija

 Koučinga tehnikas ikdienā - kā sevi motivēt?

(Veiksmes un pieredzes stāsti)

 

Mērķa auditorija:

Mazā un vidējā biznesa dalībnieki, uzņemēji un cilvēki, kas meklē iespējas sevi motivēt lielākiem sasniegumiem vai vienkārši ikdienas rutīnas darbu disciplinētai izpildei.

Motivācija ir milzīgs spēks, enerģija, kas virza mūs pretīm mūsu vai uzņēmuma mērķiem un sasniegumiem! Un tieši māka atrast un uzturēt motivāciju ir viena no mūsdienu cilvēka galvenajām īpašībām, jo apkārt viss tik strauji mainās un tik grūti noturēt fokusu uz to svarīgāko!

Vai ir iespēja iemācīties sevi motivēt un motivāciju arī noturēt augstā līmenī ilgāku laiku? Vai ir kādas speciālas tehnikas kā to izdarīt? Kas šajā procesā var palīdzēt?

Par šiem un ne tikai jautājumiem tad arī runāsim šīs diskusijas laikā.

Runāsim par:

  1. Kas veido motivāciju un no kā tā ir atkarīga;
  2. Vai dažādu cilvēku iekšējā motivācija var atškirties un, ja jā, ko darīt šādā gadījumā;
  3. Kā var sevi motivēt un, galvenais, uzturēt motivāciju augstā līmenī ilgstošajos projektos;
  4. Kādi resursi vai tehnikas ir pieejamas motivācijas celšanai un / vai stiprināšanai;
  5. Konkrētus piemērus no diskusijas dalībnieku pieredzes.

Vadīs:  Laila Snidzāne, Koučinga un biznesa iemaņu trenere “Metacoach” mācību centrā un tā vadītāja, kas savas vadības prasmes un pieredzi pilnveido ikdienā vairāk kā 15 gadus vadot un attīstot gan mazas, gan lielākas komandas dažādu sfēru uzņēmumos, pēdējus 7 gadus e-komercijas nozarē. www.metacoach.lv  https://www.linkedin.com/in/laila-snidzāne/

Viesis: Joanna Kristīne Golubeva, “Metacoach” mācību centra trenere, transformācijas koučs, sistēmisko sakārtojumu fasilitatore, transformācijas spēļu vadītāja, metaforisko kartiņu “Sašņorē savu kurpju šnores!” un “Personību stāsti” autore. Vada dažāda veida treniņus, kas vērsti uz personību iekšējo pasauli un pārmaiņu radīšanu klientu dzīvē, t.sk., radošuma koučings, par pašdisciplīnu, laika plānošanu un vadītprasmēm. https://www.transformationtraining.org     https://www.facebook.com/Transformation-Training-ar-Joannu-Kristīni-Golubevu-496893427509772/

Norises laiks: plkst. 10:00-11 :30

Seminārs/vebinārs pieejams tikai LTRK biedriem.

 Lūgums reģistrēties: https://ej.uz/CM_110820

Pirms semināra saņemsiet informāciju par pieslēgumu.