Pārlekt uz galveno saturu

SKATIES “UZŅĒMĒJU DIENAS KURZEMĒ 2020” TIEŠRAIDĒ

SKATIES “UZŅĒMĒJU DIENAS KURZEMĒ 2020” TIEŠRAIDĒ

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK), sadarbojoties ar Ventspils pilsētas pašvaldību aicina uzņēmējus skatīties Iespēju festivālu “Uzņēmēju dienas Kurzemē 2020” tiešraidē www.uznemejudienas.lv un www.chamber.lv.

 

Pirmās dienas tiešraidi skaties te:

Abu dienu garumā pasākumā notiekošajam būs iespējams sekot līdzi tiešsaistē festivāla mājas lapā. Tas ļaus izbaudīt festivāla gaisotni arī tiem, kam līdz Ventspilij mērojams garš ceļš. Tāpat tiešsaistē būs iespējams video formātā aprunāties ar izstādes virtuālajiem dalībniekiem.

Festivāla otrajā dienā aicinām turpināt izbaudīt izstādi, apskatot dalībnieku ekspozīcijas klātienē vai vērot zālē notiekošo attālināti. Uz skatuves plānota interesanta kultūras programma, kas priecēs ar muzikāliem priekšnesumiem. Pamīšus kultūras programmas priekšnesumiem, visi interesenti varēs uzzināt vairāk par Ventspils pilsētā veiksmīgi realizēto UIA projektu “Eiropas nākamās paaudzes mazās pilsētas” un iepazīt pilsētu VisitVentspils video sērijā: “Piedzīvot Ventspili ikdienā un svētkos – no pilsētvides līdz kultūrai”.  

Otrās dienas tiešraidi skaties te: