Pārlekt uz galveno saturu

LTRK aicina pieteikties uzņēmējus dalībai Indijas lielākajā viedo tehnoloģiju izstādē SMARTecIndia2020

LTRK aicina pieteikties uzņēmējus dalībai Indijas lielākajā viedo tehnoloģiju izstādē SMARTecIndia2020

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības nu rūpniecības kamera (LTRK) sadarbībā ar Indijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras asociāciju ASSOCHAM  aicina pieteikties Latvijas uzņēmējus dalībai Indijas pirmajā un lielākajā viedo tehnoloģiju izstādē  SMARTecIndia2020.

Virtuālais pasākums notiks no 2020. gada 25. līdz 27. septembrim ar nedēļu ilgu virtuālo izstādi un konferencēm, lai maksimāli palielinātu dalībnieku informētību un biznesa potenciālu.

Sadarbība digitālās ekonomikas un viedo tehnoloģiju telpā nodrošina unikālu platformu pasaules mēroga dalībniekiem mijiedarboties un sadarboties rentablā, ātrā un interaktīvā veidā.

 SMARTecIndia 2020 ir unikāli veidota visu sektoru viedo tehnoloģiju apvienošanās, kurā ietilps nedēļu ilga virtuāla izstāde ar vairāk nekā 400 izstādes dalībnieku no Indijas un pārējās pasaules piedalīšanos, tiešraides demonstrācijas un produktu atklāšanas iespējas, sadarbības veidošanas iespējas un B2B un B2G mijiedarbība.

Pasākums ietvers arī balvu piešķiršanu 10 labākajiem jauninājumiem dažādās nozarēs un jomās 2020. gada 27. septembrī.

ASSOCHAM ģenerālsekretārs Dīpaks Sods norāda: “Mēs piedzīvojam jaunu “normalitāti”, un viedajām tehnoloģijām ir ļoti būtiska loma, padarot mūsu dzīves ne tikai raitākas un vienkāršākas, bet arī mūsu biznesus efektīvākus un konkurētspējīgākus. Sākotnēji viedās tehnoloģijas izmantoja tikai dažas nozares, piemēram, izglītība, ražošana, izklaide, bet es priecājos ieraudzīt, ka pievienojas arī tādas nozares kā lauksaimniecība, enerģētika un citas. Nākotnē sagaidu milzīgu šo nozaru izaugsmi, aizvien vairāk lietotājiem un uzņēmumiem sākot tās izmantot. Es priecājos, ka arī Indija tam seko. ASSOCHAM vienmēr ir iestājušies par to, ka valstu ekonomikai ir jāturpina attīstīties, un tāpēc jau atkal ASSOCHAM uzņemas vadību, nodrošinot uzņēmumiem visā pasaulē savlaicīgu un rentablu biznesa attīstības platformu.”

 

Vairāk informācijas par pasākumu: www.smartecindia.in

Lai pieteiktos dalībai izstādē, aicinām sazināties pa kontakttālruni: +91 98710 57791 vai e-pastu smartecindia@assocham.com