Pārlekt uz galveno saturu

Aicinām uzņēmējus pieteikties dalībai LTRK Zemgales Biznesa klubam tiešsaistē

Aicinām uzņēmējus pieteikties dalībai LTRK Zemgales Biznesa klubam tiešsaistē

Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) Zemgales reģiona nodaļa sadarbībā ar AS Swedbank un Bauskas novada pašvaldību aicina uzņēmējus piedalīties otrajā tiešsaistes LTRK Zemgales Biznesa kluba pasākumā, kas notiks 27. maijā, GoToMeeting platformā.

Ir svarīgi, lai krīzes laikā Latvijas uzņēmumi spētu saglabāt savu darbību vai pārstrukturizēties darbībai citā nozarē, kā arī lūkoties jaunu iespēju virzienā. Šobrīd īpaši būtiski ir veidot mērķtiecīgu un skaidru rīcības plānu uzņēmumu darbības saglabāšanai un tautsaimniecības atjaunošanai pēc ārkārtas situācijas atcelšanas.

Zemgales Biznesa klubā par aktualitātēm ar prezentācijām uzstāsies vairāki eksperti – Bauskas novada domes priekšsēdētājs Arnolds Jātnieks kopā ar Bauskas novada pašvaldības Uzņēmējdarbības konsultatīvās padomes priekšsēdētāju Aivaru Svarenieku dalībniekus informēs par Bauskas novada aktualitātēm,  pieejamo pašvaldības atbalstu un sadarbības iespējām uzņēmējiem, savukārt SIA  “Deloitte Latvia” vecākais projektu vadītājs Jānis Dzenis pasākuma dalībniekus iepazīstinās ar to, kā pārstrukturizēt uzņēmumu, kas šobrīd var palīdzēt ievirzīt uzņēmējdarbību jaunā virzienā, kurā tas var darboties efektīvi, un AS Swedbank Uzņēmumu naudas pārvaldības speciāliste Baiba Auziņa Biznesa kluba dalībniekus iepazīstinās ar to, kā e-komercija var palīdzēt pārdzīvot Covid-19 radīto krīzi. LTRK valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš iepazīstinās ar LTRK un Ekonomikas ministrijas vadītās Ekonomikas attīstības darba grupas aktualitātēm un Ekonomikas padomnieks Eiropas Komisijas pārstāvniecībā Latvijā Mārtiņš Zemītis uzņēmējus iepazīstinās ar Eiropas Komisijas piedāvāto atbalstu Latvijas uzņēmējiem krīzes pārvarēšanā.

Pasākuma noslēgumā norisināsies diskusija, kurā uzņēmējiem būs iespēja uzdot sev aktuālus jautājumus par pieejamajiem atbalsta instrumentiem, to saņemšanu,  izmantošanu, stratēģiskajiem virzieniem un citām aktualitātēm.

Dalība pasākumā ir bezmaksas un tikai ar iepriekšēju reģistrāciju.

Papildus informācija un reģistrācija: jelgava@chamber.lv, Tel. 28646086 (Baiba)