Pārlekt uz galveno saturu

Vairāk kā 100 uzņēmumu pārstāvji jau ir ieguvuši zināšanas labākai ķīmisko vielu pārvaldībai, īpaši bīstamo vielu identificēšanai un aizvietošanai uzņēmumā

Š.g. 11. un 12. maijā notika kārtējās tiešsaistes apmācības ķīmisko vielu &maisījumu ražotājiem un importētājiem, dažādu izstrādājumu ražotājiem, pakalpojumu sniedzējiem.
Ekodizaina kompetences centra vadītāja, inženierzinātņu doktore, kura pēdējos 5 gadus daudz ir konsultējusi par kaitīgo vielu ietekmes samazināšanu, uzņēmumu pārstāvjiem sniedza ieskatu par ķīmisko vielu maisījumu piegādes ķēdēm, ķīmisko vielu klasificēšanu, bīstamību, ķīmisko vielu ietekmes faktoriem, aizvietošanu, drošības datu lapām, deklarācijām ķīmisko vielu sastāvu izstrādājumos.
Ar ļoti vērtīgu informāciju dalījās LVĢMC pārstāves, kuras informēja uzņēmumus par ES REACH un CLP regulu aktualitātēm, kas saistītas ar ķīmisko vielu reģistrēšanu, vērtēšanu, licencēšanu, vielu un maisījumu klasificēšanu, marķēšanu un iepakošanu, kā arī gaidāmajām aktualitātēm drošību datu lapās!
Kā atzina dalībnieki, apmācības bija ļoti strukturētas. Iegūtā informācija un materiāli – būtisks atbalsts labākai ķīmisko vielu pārvaldībai un īpaši bīstamo vielu identificēšanai, aizvietošanai uzņēmumā.
Izmantojiet iespēju un pēdējo reizi piedalieties tiešsaistes apmācībās ķīmisko vielu pārvaldībā ar 50% atlaidi, 25EUR (parasti 50EUR), kas notiks 9. un 10.jūnijā. Jautājumu gadījumā, lūdzu, sazinieties, rakstot uz e-pastu: dana.luse@ekodizains.org