Pārlekt uz galveno saturu

Biznesiem ar potenciālu iespēja saņemt finansējumu līdz pat 2 milj. EUR

FinTech uzņēmums TWINO un investīciju fonds Expansion Capital no 7.līdz 15.maijam organibiznesa ideju pieteikšanu ar iespēju saņemt līdzfinansējumu līdz pat 2 miljoniem eiro.

FinTech uzņēmums TWINO un investīciju fonds Expansion Capital no 7.līdz 15.maijam organizē biznesa ideju pieteikšanu Global Idea Pitch ietvaros, ar mērķi veicināt jaunu un ilgtspējīgu biznesa ideju rašanos, kā arī esošo biznesu izaugsmi un transformāciju digitālajā vidē.

Biznesa ideju pieteikšanas iniciatīvas Global Idea Pitch ietvaros dalībniekiem, iesniedzot ilgtspējīgu biznesa ideju, būs iespējams saņemt ārējo līdzfinansējumu no dažiem tūkstošiem eiro līdz pat 2 miljoniem eiro, idejas attīstībai vai jau esoša biznesa stiprināšanai.

Iniciatīvas ietvaros iespējams iesniegt gan jaunas idejas, gan arī pieteikt jau darbojošos uzņēmumus un biznesa projektus. Perspektīvākajām idejām būs pieeja arī cilvēkresursu kapacitātei, kā arī mentoru atbalsts tehnoloģiju un IT izstrādes jomā, finanšu analīzes un modelēšanas, digitālā mārketinga u.c. jomās.

Iesniegtās biznesa idejas vērtēs TWINO un Expansion Capital eksperti. Biznesa ideju būs iespējams iesniegt ātri un ērti, sākotnējā posmā nepatērējot vairāk kā vienu stundu idejas pieteikšanai. Ārējo finansējumu būs iespējams saņemt pret fonda līdzdalību kapitālā no 10% līdz 49%.

Biznesa ideju varu iesniegt šeit: https://blog.twino.eu/global-idea-pitch/

Papildus jautājumi: funding@twino.eu