Pārlekt uz galveno saturu

Talsu uzņēmēju atklātā diskusija - Krīze vai iespēja

Talsu uzņēmēju atklātā diskusija - Krīze vai iespēja

Trešdien, 6. maijā notika LTRK tiešsaistes Kurzemes reģiona biznesa kluba pasākums “KRĪZE VAI IESPĒJA”- Talsu uzņēmēju atklātā diskusija, kurā tika apspriestas uzņēmējiem aktuālas tēmas.

Pasākumā tiešsaistē piedalījās vairāk kā 35 uzņēmēji, kuri bija pieslēgušies ne tikai no Talsiem, bet arī no citām reģionu pilsētām. Pasākumu atklājā LTRK valdes locekle Katrīna Zariņa un Talsu novada pašvaldības vadītājs Dainis Karols, kas dalībniekus iepazīstināja ar aktualitātēm un aicināja uzņēmējus sadarboties.

Pasākumā ar prezentācijām uzstājās LTRK padomes locekle, SIA "PRO invest.lv" valdes priekšsēdētaja Lienīte Skaraine, kura klātesošos iepazīstināja ar aktuāliem, vērtīgiem risinājumiem krīzes ietekmes mazināšanai, SIA “Deloitte Latvia” vecākais projektu vadītājs Jānis Dzenis iepazīstināja ar uzņēmumu pārstrukturizēšanu. Swedbank vecākā ekonomiste Agnese Buceniece uzstājās ar prezentāciju par Ekonomiku COVID-19 ietekmē.

"LTRK, strādājot kopā ar valdību, ir panākuši gana daudz atbalsta rīkus COVID-19 ekonomisko seku ierobežošanai. Tādi kā nodokļu atmaksas pagarinājumi un ALTUM aizdevumi uzņēmēju vidū atzīti par veiksmīgākajiem, savukārt dīkstāves pabalsti atzīti kā visgreizākie. Katram uzņēmējam rūpīgi  jāizvērtē, kādi  instrumenti būtu izmantojami, un no kādiem labāk atturēties," saka Lienīte Skaraine. Savukārt. SIA "Brabantia Latvia" direktors Sandris Babris uzstājoties ar iedvesmojošu pieredzes stāstu par to, ko darīt uzņēmumam strauja apgrozījuma krituma laikā, norādīja, ka treknajos gados ir jādomā, ko darīsi, kad būs krīze, bet krīzē - ko darīsi pēc tam.