Pārlekt uz galveno saturu

LTRK : Valdība ir sadzirdējusi uzņēmējus

LTRK : Valdība ir sadzirdējusi uzņēmējus

Latvijas uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (turpmāk – LTRK ) pauž gandarījumu, ka valdība ir sadzirdējusi uzņēmējus, Ministru kabineta ārkārtas sēdē šodien lemjot  par  noteikumiem Covid-19 krīzē skarto darba devēju  atbalsta pasākumiem. Šo lēmumu uzņēmēji ļoti gaidīja, jo krīze skar visus, neatkarīgi no nozares, nešķirojot uzņēmumus – mazs vai liels, vietējā tirgū strādājošs vai eksportējošs, tirgotājs, ražotājs vai pakalpojumu sniedzējs.  

“Man prieks, ka izdevās pārliecināt Saeimu un valdību, ka atbalsts uzņēmējiem nepieciešams neatkarīgi no nozares. Vīruss nešķiro ne pēc nozares, ne uzņēmuma lieluma. Paldies visiem iesaistītajiem un jo īpaši visām 71 nozaru asociācijām, biedrībām un federācijām, kuras pievienojās  LTRK aicinājumam, ” saka LTRK valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš

LTRK uzskata, ka šie atbalsta rīki motivēs uzņēmumus turpināt darbību,  stimulēs uzņēmumus neatbrīvot darbiniekus, bet meklēt iespējas turpināt darbību kaut mazākā apjomā vai pārprofilējoties.

LTRK  turpinās sniegt atbalstu saviem biedriem un strādās ciešā sadarbībā ar valdību, lai pārstāvētu uzņēmēju intereses.