Pārlekt uz galveno saturu

Efektīvs attālinātais darbs ar drošiem IT risinājumiem

DEAC Attālinātais darbs

Pēdējā laika notikumi pasaulē un Latvijā daudziem uzņēmumiem radījuši draudus daļējai vai pilnīgai uzņēmējdarbības pārtraukšanai. Lai Jūsu uzņēmuma darbs turpinātos bez pārtraukumiem, darbiniekiem strādājot attālināti ārpus ofisa, un tas būtu drošs, izmantojiet DEAC virtuālās darbvirsmas un failu koplietošanas risinājumus. #DarbsTurpinās #PaliecMājās

Tā kā runa ir par uzņēmuma izdzīvošanu un šādos apstākļos nevar pieļaut produktivitātes samazināšanos, tad daudzi uzņēmumu darbinieki savus pienākumus jau veic attālināti.
Šādam nolūkam ir izmantojams jau pārbaudīts IT risinājums – attālināts darbs jebkurā laikā un no jebkuras vietas ar piekļuvi visām uzņēmuma darbībai svarīgām lietojumprogrammām un dokumentiem, lai var strādāt tā, it kā darbinieki atrastos birojā. Pielāgotu risinājumu ieviesīsim ātri un arī izdevīgāk kā globālie mākoņu pakalpojumu sniedzēji.

Aicinām izvēlēties Latvijas uzņēmēju sniegtos pakalpojumus un ražotās preces. DEAC ir datu centru operators ar gandrīz neierobežotiem virtuālajiem resursiem un 20 gadu starptautisku pieredzi pielāgotu IT risinājumu ieviešanā. Mūsu eksperti izveidos individuālu projektu, kas atbilst Jūsu uzņēmuma attālinātā darba prasībām.

Vairāk par iespējām - http://bit.ly/attalinataisdarbs

Sazinieties ar mums!
+371 6707 2222
cs@deac.eu