Pārlekt uz galveno saturu

BIEDRI PALĪDZ BIEDRIEM

Biedri_palidz_Biedriem

LTRK aicina visus biedrus, kuriem ir iespēja palīdzēt citiem uzņēmumiem saistībā ar valstī esošo situāciju, ievietot informāciju pie sava uzņēmuma profila www.chamber.lv lapā sadaļā paziņojumi (https://www.chamber.lv/lv/my-cabinet/business/announcements). Tāpat arī aicinām ievietot informāciju šajā sadaļā tos biedrus, kuriem ir nepieciešama palīdzība.

Ja vēl neesat reģistrējušies kā lietotāji, lai piekļūtu sava uzņēmuma profilam, variet to izdarīt šeit - https://www.chamber.lv/user/register

Ja rodas jautājumi par profila izveidi vai informācijas ievietošanu mājaslapā, lūgums rakstīt uz biedri@chamber.lv 

Papildus:

  • LTRK izsniedz Force Majeure izziņas. Aicinām iepazīties ar Force Majeure izziņas izsniegšanas procesu - https://www.chamber.lv/lv/content/231
  • Informācija par uzņēmēju rīcību saistībā ar infekcijas slimības izplatīšanās ierobežošanu, darbanespējas lapām un citām aktualitātēm pieejama LTRK interneta vietnes sadaļā "Covid-19".
  • Visus jautājumus saistībā ar ārkārtējo situāciju un piesardzības pasākumu iespējamo ietekmi uz uzņēmējdarbības vidi lūdzam sūtīt uz elektroniskā pasta adresi covid@chamber.lv .