Pārlekt uz galveno saturu

Aicinām uzņēmējus pieteikties dalībai LTRK Zemgales Biznesa klubam Dobelē

Aicinām uzņēmējus pieteikties dalībai LTRK Zemgales Biznesa klubam Dobelē

Zemgales reģiona uzņēmējiem šogad jau otro reizi ir iespēja piedalīties Zemgales Biznesa kluba pasākumā, kas notiks Dobelē. Pasākumu organizē Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Zemgales reģiona nodaļa sadarbībā ar AS Swedbank un Dobeles novada pašvaldību. Biznesa klubs notiks 21. februārī Dobeles autobusu parkā, Uzvaras ielā 12 A, Dobelē.

Zemgales biznesa kluba pirmajā daļā plānotas vairākas prezentācijas, tostarp Dobeles novada domes priekšsēdētājs Andrejs Spridzāns iepazīstinās ar Dobeles novada aktualitātēm un plānotajiem projektiem. Ar LTRK darbības aktualitātēm iepazīstinās LTRK valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš. Īpaši detalizēti tiks atspoguļoti LTRK izstrādātie pamatprincipi izmaiņām nodokļu sistēmā, ar kuriem iepazīstinās LTRK Padomes viceprezidente Elīna Rītiņa. Visi klātesošie tiek aicināti aktīvi iesaistīties diskusijā par tēmu “Nodokļu evolūcija – saglabājam labo, labojam kļūdaino”, lai izteiktos ierosinājumus apkopotu tālākai nodokļu politikas instrumentu izstrādei. Diskusijā piedalīsies arī domnīcas CERTUS valdes loceklis un eksperts Juris Grīnvalds. Savukārt ar prezentāciju “Ilgtspēja: transformācijas un iespējas biznesā” uzstāsies AS Swedbank korporatīvo attiecību vadītāja Adriāna Kauliņa.

Pirmās biznesa kluba daļas noslēgumā Dobeles autobusu parka valdes priekšsēdētājs Aldis Rutkis iepazīstinās ar Dobeles autobusu parku.

Vakara daļā ieeja ar ielūgumiem, kur ar stāstu “Pārpratumi komunikācijā un ko ar tiem iesākt?” uzstāsies īpašs viesis RSU psihoterapijas klīnikas ārsts dr. Artūrs Ancāns. Vakara ietvaros ikvienam Biznesa kluba apmeklētājam būs iespēja iepazīties ar koncertzāli ZINTA, kā arī baudīt muzikālu sveicienu, degustācijas un tīklošanās, lai uzņēmēji savstarpēji varētu pārrunāt aktualitātes un veidot kontaktus turpmākas sadarbības veidošanai.

Dalību Zemgales Biznesa klubā iespējams pieteikt, rakstot e-pastu jelgava@chamber.lv I Tel. 28646086 (Baiba). Vietu skaits un ielūgumu skaits vakara pasākumam ierobežots.