Pārlekt uz galveno saturu

Aicinām Uzņēmējus pieteikties InnoEnergy PowerUp! Challenge konkursam

Aicinām Uzņēmējus pieteikties InnoEnergy PowerUp! Challenge  konkursam

Latvijas lielākās uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) aicina pieteikties uzņēmējus InnoEnergy, Eiropas lielākā ilgtspējīgas enerģijas inovāciju fonda, rīkotajām PowerUp! Challenge sacensībām. Savu dalību konkursam aicināti pieteikt Centrāleiropas un Austrumeiropas jaunuzņēmumi, ātri augošie uzņēmumi (scale-ups), mazie un vidējie uzņēmumi (MVU). Šīs sacensības ir piemērotas visos uzņēmuma attīstības posmos.

InnoEnergy PowerUp! Challenge sacensību mērķis ir sekmēt uzņēmumu attīstību, sniedzot finansiālu atbalstu investīciju veidā, kā arī rodot iespēju konsultēties ar dažādu nozaru un InnoEnergy plašā partneru tīkla ekspertiem.

Uzņēmēji aicināti pieteikties sacensībām līdz 5. martam, konkursa oficiālajā mājaslapā aizpildot pieteikuma anketu: https://powerup.innoenergy.com/

Latvijas reģionālais fināls, kurā savas idejas un projektus Latviju pārstāvošie uzņēmumi prezentēs žūrijai un investoriem, un, ko organizē jau ceturto reizi pēc kārtas, norisināsies 29. aprīlī. Latvijas reģionālā fināla uzvarētājs saņems ceļazīmi uz lielo finālu Krakovā, Polijā.

Šī gada sacensību tēmas ir enerģija, mobilitāte, tīrās tehnoloģijas un viedās pilsētas, taču sacensībām ir iespēja pieteikt arī citas idejas.

Savukārt, īpaši jaunuzņēmumiem InnoEnergy PowerUp! Challenge ietvaros rīko konkursu ar iespēju sacensties par titulu "Gada jaunuzņēmums" un naudas balvu līdz 65 000 eiro. Jaunuzņēmumiem tiek nodrošinātas arī citas priekšrocības, kā, piemēram, dalība Business Bootcamps©, koncentrējoties uz programmas starptautisku ekspertu būtisku atbalstu tādās tēmās kā biznesa plānošana, prezentēšanas prasme investoriem un intelektuālā īpašuma aizsardzība.

Latvijā InnoEnergy kopienu pārstāv LTRK biedrs “Attīstības projektu institūts”.

Par InnoEnergy:

InnoEnergy ir 2010. gadā dibināts un Eiropas Inovāciju un tehnoloģiju institūta (EIT) atbalstīts inovāciju dzinējs enerģijas ilgtspējas jomā, kas līdzdarbojas un iegulda katrā projekta inovāciju tapšanas posmā. Pateicoties tā dalībnieku tīklam, InnoEnergy nodrošina plašas sadarbības iespējas, savedot kopā izgudrotājus un nozares speciālistus, pētniekus un uzņēmējus, absolventus un darba devējus, kā arī uzņēmējiem paver jaunas tirgus iespējas visā Eiropā. Uzņēmums strādā ar trīs būtiskām inovāciju jomām – izglītību, lai veicinātu izpratni par ilgtspējību un industrijas vajadzībām nākotnes darba tirgū; inovāciju projektiem, lai radītu komerciāli īstenojamas tehnoloģijas, kas sniedz rezultātus klientam; kā arī biznesa attīstības pakalpojumiem, kas atbalsta inovatīvus enerģijas jomas uzņēmējus un jaunuzņēmumus (start-up). Apvienojot visas šīs nozares, InnoEnergy veicina katras jomas ietekmi, paātrina tirgum gatavo risinājumu izstrādi un veido vidi, kurā realizēt inovatīvus risinājumus.

Papildu informācija:

InnoEnergy Hub Latvia

Riga · Latvia

Mob.: +371 26 185 718