Pārlekt uz galveno saturu

Aicinām uzņēmējus pieteikties dalībai LTRK Kurzemes Biznesa klubam Ventspilī

LTRK BIZNESA KLUBS VENTSPILS

Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Kurzemes reģiona nodaļa sadarbībā ar AS Swedbank un Ventspils pilsētas pašvaldību aicina uzņēmējus apmeklēt šī gada pirmo Kurzemes biznesa kluba pasākumu Ventspilī, kas notiks 15. janvārī restorānā “Ostas 23”, Ostas ielā 23,Venstpilī.

Pasākums, kas šoreiz veltīts diskusijai ar Ventspils biznesa līderu TOP 40, atklāšanā ar uzrunām uzstāsies LTRK valdes locekle Katrīna Zariņa un Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja 1.vietnieks infrastruktūras jautājumos Jānis Vītoliņš.

“Šogad plānoti vairāki desmiti biznesa klubi visā Latvijā, ko rīkosim sadarbībā ar AS Swedbank, tāpēc esam priecīgi, uzsākot jauno 2020.gada sezonu, lai tiktos ar uzņēmējiem, diskutētu ar viņiem par aktuālām tēmām un arī izglītotu,” saka LTRK valdes locekle Katrīna Zariņa, piebilstot, ka nākamais biznesa klubs plānots Zemgalē jau 24.janvārī.  

Kurzemes biznesa kluba pirmajā daļā plānotas vairākas prezentācijas, tostarp J.Vītoliņš iepazīstinās klātesošos ar situāciju Ventspilī izglītības un uzņēmējdarbības jomās, savukārt AS Swedbank Biznesa apkalpošanas menedžere Elīna Budava stāstīs par piecām tendencēm, kas nākamajos piecos gados ietekmēs biznesa vidi. Venstpils biznesa atbalsta centrs prezentēs “Kurzemes uzņēmēju dienas 2020” pasākuma aktualitātes, kas tiek rīkotas 2. un 3.aprīlī.

Otrajā daļā biznesa kluba apmeklētājiem būs iespēja uzzināt jaunumus par tūrisma jomu Kurzemē, bet paneļdiskusijā ar Ventspils biznesa līderu TOP 40 līderiem plānots runāt gan par nodokļu izmaiņām, gan investīciju piesaisti, eksportu un darba spēka jautājumiem.

Noslēgumā paredzēta neformāla tīklošanās, lai uzņēmēji savstarpēji varētu pārrunāt aktualitātes un veidot kontaktus turpmākas sadarbības veidošanai.

Programma un reģistrācija pasākumam obligāta tiešsaistē, izmantojot saiti https://www.mitto.me/ltrk-kbk-ventspils/register.