Pārlekt uz galveno saturu

Vizuālā komunikācija digitālajā vidē: Digivakars#19 

Vizuālā komunikācija digitālajā vidē: Digivakars#19 

🖼️ Vizuālā komunikācija mūsdienu piesātinātajā komunikācijā digitālajā vidē ir kļuvusi par spēcīgu ietekmējošo elementu patērētāju uzrunāšanā un uzņēmējdarbības mērķu realizēšanā. Mūsdienās ikviens patērētājs vēlas iegūt sev nepieciešamo informāciju pēc iespējas īsākā laika periodā. Cilvēka smadzenes pārstrādā informāciju 60 tūkstošu reižu ātrāk, kad runa ir par vizuālo saturu, kā arī pirmais iespaids par jebkuru aktivitāti tiek veidots jau pirmo 50 milisekundžu laikā, tādēļ šajā īsajā laika posmā pirmais, ko cilvēks spēs novērtēt, būs vizuālais saturs.

🖼️ Vizuālā komunikācija ir galvenā vizuālā satura mārketinga sastāvdaļa un ideāls veids kā visveiksmīgāk nodot uzņēmuma ziņojumu savam potenciālajam klientam. Mūsdienās informācijas pārbagātībā arvien nozīmīgāk kļūst uzmanību piesaistoša, kvalitatīva un efektīva satura izveide, lai spētu piesaistīt un noturēt mērķauditorijas uzmanību, izmantojot vizuālo komunikāciju savā labā.

📌 Digivakarā#19 gaidāmi pieredzes stāsti un praktiski piemēri par to, kā vizuālā komunikācija var ietekmēt patērētāju uzmanību. Kādi ir vizuālo materiālu veidi digitālajās kampaņās, šo risinājumu plusi un mīnusi? Biežākās kļūdas un ieteikumi, kā ar mazāku resursu ieguldījumu, ērti izveidot kvalitatīvus nepieciešamos reklāmas materiālus. Kā ar efektīvas un pareizas vizuālās komunikācijas palīdzību digitālajā vidē iespējams veicināt uzņēmuma izvirzītos mērķus un tai skaitā veicināt pārdošanu?

Uz šiem un citiem jautājumiem atbildēsim Digivakarā#19!

📌 Pasākuma runātāji:

- Irbe Zolneroviča no Infinitum Agency
- Rita Alika Å teimane no Panic Studio
- Pārsteiguma viesis

🙋 Mēŗkauditorija:

Šis pasākums būs paredzēts gan topošajiem, gan esošajiem mārketinga speciālistiem, kā arī citiem interesentiem.

📌 Pasākuma biļetes cena:

🎫 Agrais putniņš: 18 EUR (līdz 10. oktobrim)
🎫 Vēlais putniņš: 25 EUR
*PVN iekļauts cenā
Biļetes iegādājies šeit: https://ej.uz/digivakars-19

Detalizētāku informāciju šeit - https://ej.uz/DJ-Digivakars-19

Piesaki savu dalību pasākumam savlaicīgi, jo vietu skaits ir ierobežots!
Uz tikšanos DigiVakarā#19! 👋