Pārlekt uz galveno saturu

LTRK rīkos apmācības Kuldīgas Tehnoloģiju un tūrisma tehnikuma jauniešiem

LTRK rīkos apmācības Kuldīgas Tehnoloģiju un tūrisma tehnikuma jauniešiem

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera sadarbībā ar Training Lab Latvijas-Lietuvas pārrobežu programmas projekta “Creazone 2.0: Reinvent” (proj. nr. LLI-186) ietvaros rīkos apmācības Kuldīgas Tehnoloģiju un tūrisma tehnikuma jauniešiem,  kas notiks šī gada 17. un 18. maijā, un 22. un 23. maijā.

 

 

Apmācību mērķis – sniegt jauniešiem praktiskas iemaņas, lai viņi varētu attīstīt savu uzņēmējdarbību.

Apmācību gaitā, dalībnieki apgūs 4 tēmas:

Organizācijas dzīves cikls. Pēc tēmas apguves, dalībnieki būs spējīgi analizēt organizācijas dzīves ciklu, saprast organizācijas konkrēto pozīciju, stāties pretī izaicinājumiem, izmantot vadības veiktspējas vadības sistēmu, kā arī plānot un novērtēt organizācijas darbību.

Uzņēmuma finansējuma nodrošināšana. Pēc tēmas apguves, dalībnieki būs spējīgi atrast specifiskus finansējuma līdzekļus savai uzņēmējdarbībai, kā arī to, kā plānot finansējuma piesaisti nākotnē.

Praktiskie grāmatvedības, personālvadības un pārdošanas vadības aspekti. Pēc tēmas apguves, dalībnieki būs spējīgi saprast un izmantot bāzes grāmatvedības un finanšu vadības principus, plānot pārdošanas apjomus un izmantot personālvadības principus savā  uzņēmējdarbībā.

Juridiskie aspekti. Pēc tēmas apguves, katrs dalībnieks būs spējīgs analizēt nodokļu sistēmu, aprēķināt nodokļus un sapratīs galvenos likuma aktus, kuri attieksies uz viņu uzņēmējdarbību.
 

Vairāk informācijas par projektu un tuvākajiem notikumiem: http://reinvent.creazone.lt/

 

LTRK InterregCreaZone