Pārlekt uz galveno saturu

Aicinām uzņēmējus uz Atvērto dienu biržā Nasdaq Riga

Aicinām uzņēmējus uz Atvērto dienu biržā

22. maijā, plkst. 15:00 aicinām uzņēmējus uz Atvērto dienu biržā Nasdaq Riga, kuras ietvaros uzņēmumi dalīsies savos pieredzes stāstos par kapitāla piesaisti un izaugsmi biržā.

Šis ir jau trešais Atvērto dienu pasākums biržā, kurā tiek gaidīti ambiciozi dažādu nozaru uzņēmumi, kas meklē finansējumu un investorus savu attīstības plānu un biznesa ideju straujākai īstenošanai.

“Uzņēmēju pieredzes dienu ietvaros mēs aicinām mērķtiecīgus uzņēmējus ieklausīties pieredzes stāstos, par kapitāla piesaistes iespējām biržā, finansējot jaunu produktu izstrādi, apgūstot ārvalstu tirgus, palielinot atpazīstamību, kā arī sekmējot darbinieku un klientu lojalitāti, jo biržā kapitālu attīstībai var piesaistīt ne tikai lielie, bet arī mazie un vidējie uzņēmumi,” iniciatīvas ideju skaidro Nasdaq Riga valdes priekšsēdētāja Daiga Auziņa-Melalksne.

Pasākumā ar vērtīgu pieredzi un praktiskiem padomiem, kā piesaistīt kapitālu biržā, dalīsies Attīstības finanšu institūcijas ALTUM valdes finanšu padomniece un obligāciju emisijas vadītāja Elīna Salava, augsto tehnoloģiju uzņēmuma HansaMatrix valdes loceklis Māris Macijevskis, kā arī celtniecības un industriālās tehnikas nomas kompānijas STORENT Investments valdes loceklis Andris Pavlovs. Savukārt par investoru piesaistes jautājumiem runās finanšu konsultanta Redgate Capital pārstāvis Latvijā Jānis Dubrovskis.

Atvērtā diena notiks biržas Nasdaq Riga telpās, Vaļņu ielā 1, 2. stāvā.
Norises laiks: 22. maijs, no plkst. 15:00 līdz 16:30.

Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc visi interesenti laipni aicināti pieteikties līdz 16. maijam pa tālruni 67 212 431 vai atsūtot e-pastu uz riga@nasdaq.com. Dalība pasākumā ir bezmaksas.

Līdzīgi kā pērn, arī šopavasar uzņēmējiem Atvērtā diena biržā tiek organizēta Swedbank iniciēto Uzņēmēju pieredzes dienu laikā, kas Latvijā notiek jau otro gadu.

Nasdaq Baltija ir reģionāls kapitāla tirgus, kas ietver Nasdaq Tallinn, Nasdaq Riga un Nasdaq Vilnius biržas un Nasdaq CSD centrālo vērtspapīru depozitāriju. Lai uzzinātu vairāk, apmeklējiet nasdaqbaltic.com

Papildu informācijai:
Dace Bulte
+371 67 212 431
dace.bulte@nasdaq.com