Pārlekt uz galveno saturu

LTRK aicina pieteikties Zaļo ideju konkursam

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera aicina piedalīties Zaļo ideju konkursā jauniešiem "MANA ZAĻĀ IDEJA - LATVIJAS DIVSIMTGADES PIRMAJAM GADAM".

 

Konkursa uzdevums: Ar teksta, grafisko attēlu, skaitļu un konkrētu vajadzību/sasniedzamo mērķu uzskaitījumu, ļoti kodolīgā formā pierādīt žūrijai, ka iesniegtā projekta ideja ir vērta, lai to prezentētu plašākai publikai 2019.gada GREEN EXPO RIGA izstādē/festivālā.

 

Konkursa dalībnieki: skolēni no 8.līdz 12.klasei, studenti, jaunieši līdz 25 gadiem; konkursa darbu var izstrādāt gan grupā, gan individuāli.

PIECAS LABĀKĀS IDEJAS balvās saņems: Iespēju prezentēt savu priekšlikumu 30m2 plašā bezmaksas stendā, nākošā gada festivālā #greenexporiga2019 un 300 EUR idejas noformēšanai, ieskaitot tīmekļa vietnes izveidi jaunam projekta aprakstam.

 

Iesniegtos darbus vērtēs portāla MammāmunTētiem.lv, Latvijas Universitātes radio NABA, biedrības Zero Waste Latvija, apvienības Pilsēta cilvēkiem un Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrības BT1 pārstāvji. Veicināšanas balvas sola arī: ISTABAI Draugiem Group, Jaunmoku Pils, izdevniecība Zvaigzne ABC un Elektrum Energoefektivitātes centrs Jūrmalā.

 

Konkusa nolikums pieejams šeit: www.bt1.lv/greenexporiga/read.php?subid=8437

Visa informācija par iesniedzamo IDEJU ir jāapkopo TIKAI uz vienas lapas A4 izmērā, kas elektroniski saglabāta failā JPG formātā un jāiesūta konkursa rīkotāju e-pastā: greenexporiga@bt1.lv

 

Darbu iesniegšanas termiņš ir 15.NOVEMBRIS.

Sekojiet līdzi rezultātiem: www.instagram.com/p/Bpt53NCBOuY/

 

Zaļā ideja