Pārlekt uz galveno saturu

DĀRZA INSTRUMENTI DEWIT

DeWit dārza instruments

DeWit - nav vienkāršs instruments, bet gan ģimenes relikvija!

Uzņēmums DeWit, kuru šobrīd vada dibinātāju ģimenes 4 paaudze (kopš 1898. gada), ir labākā izvēle dārzniekam. 1898. gada 1. aprīlī Vilems Devits (Willem DeWit) dibināja savu kalēja darbnīcu mazā ciematiņā Holandes ziemeļos. Šodien uzņēmumu vada jau ceturtā Devitu ģimenes paaudze.

Vecmodīga kvalitāte apvienojumā ar inovatīvu dizainu padara DeWit par vienu no modernākajiem instrumentu ražotājiem pasaulē. Izmantojot jaunākās paaudzes tehnoloģijas un metodes, kas ir apvienotas ar vēsturisko amatniecību, DeWit ir kļuvis par vienu no uzticamākajiem dārza instrumentu ražotājiem pasaulē.

DeWit instrumenti tiek izgatavoti no augstas kvalitātes zviedru borona tērauda. Eiropas oša rokturi ir izturīgi, bet viegli un elastīgi, nodrošinot to, ka instruments liecas, bet nelūzt.

Ir svarīgas ne tikai tērauda instrumentu galvas, bet arī rokturi. Koks rokturu izgatavošanai tiek iegūts no Mežu Uzraudzības Padomes (FSC) sertificētiem un valdības pārvaldītiem mežiem. Šajos mežos koku izciršana un stādīšana tiek kontrolēta ar mērķi saglabāt vidi.

Izvēloties DeWit®, jūs garantēti iegūsiet augstākās kvalitātes kaltos instrumentus, kas tiek plaši izmantoti visā pasaulē.