Pārlekt uz galveno saturu

LTRK uz politisko partiju debatēm Zemgalē

LTRK uz politisko partiju debatēm Zemgalē

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība LTRK aicina medijus, uzņēmējus un citus interesentus apmeklēt politisko partiju debates Zemgalē, 12.septembrī, plkst. 11:00, Svētes ielā 33.

Apkopojot informāciju no pētījumu kompānijām SKDS un “Latvijas Fakti” par tām politiskajām partijām (apvienībām), kas reitingos augustā pārvarējušas 2,5% barjeru, nolemts uz debatēm aicināt šādas partijas (apvienības) un to pārstāvjus: “Saskaņa” Ļubova Švecova, “Zaļo un Zemnieku savienība” Uldis Augulis, “KPV LV” Didzis Šmits, Nacionālā apvienība „Visu Latvijai!” – „Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” Imants Parādnieks, “Attīstībai/Par!” Ilze Viņķele, “Jaunā Konservatīvā partija” Krišjānis Feldmans, “Latvijas Reģionu apvienība” Inga Bite un “Jaunā Vienotība” Arvils Ašeradens. Savukārt kā eksperti piedalīsies LTRK viceprezidents un Zemgales reģionālās padomes vadītājs Imants Kanaška, LTRK Padomes loceklis Vilnis Rantiņš, kā arī LTRK Zemgales reģionālās padomes vadītāja vietnieks Vitālijs Upenieks. Debates moderēs LTRK valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš. Video tiešraides nodrošina nacionālā ziņu aģentūra LETA.

“Aicinām uzņēmējus būt aktīviem un piedalīties kādās no reģionālajām vai Rīgas debatēm ar politiskajām partijām. Mēs visi kopā vēlamies zināt, kā dzīvosim pēc 7.oktobra, tādēļ šī ir lieliska vieta un laiks, lai uzdotu sev interesējošos jautājumus par uzņēmējdarbību. Esiet aktīvi un piesakieties!” saka J.Endziņš.

Politisko partiju (apvienību) debatēs plānots runāt par tēmām, kas skar darbaspēka kvalitāti, pieejamību un izmaksas, infrastruktūru biznesa izaugsmei, eksportu, izglītību, kā arī pārmaiņas publiskajā pārvaldē.

Ikvienu interesentu aicinām reģistrēt savu dalību debatēm šeit: http://chamber.lv/lv/events/2018/09/6143. Medijus aicinām pieteikties, zvanot sabiedrisko attiecību konsultantei Rūtai Grikmanei pa tel. 29630923, vai rakstot e-pastu: ruta.grikmane@chamber.lv.