Pārlekt uz galveno saturu

LTRK aicina uz Livonijas balvas pasniegšanas ceremoniju

Livonijas balvas pasniegšana

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera aicina medijus apmeklēt Livonijas balvas pasniegšanas ceremoniju, kas notiks 6.septembrī, plkst. 16:00, Uzņēmēju namā, Kr.Valdemāra ielā 35.

Livonijas balvas ceremonijā piedalīsies Latvijas vēstnieks Igaunijā Raimonds Jansons, Igaunijas vēstnieks Latvijā Arti Hilpus un LTRK pārstāvis Igaunijā Kaspars Pacēvičs.  Apbalvojums tiek pasniegts par Latvijas uzņēmēju sasniegumiem Igaunijā un Igaunijas uzņēmumu sasniegumiem Latvijā. Šī iniciatīva tiek realizēta jau trešo reizi, tādējādi godinot un veicinot kaimiņvalstu sadarbību un kopēju projektu realizēšanu.

Livonijas balvas pirmo reizi pasniedza 2013.gadā, kad to iniciēja Igaunijā strādājošie Latvijas uzņēmēji, tādējādi rādot savu varēšanu un lieliskās idejas. Mērķis ir godināt abās valstīs strādājošu uzņēmumu atpazīstamību, konkurētspēju un aicināt sadarboties, lai rezultāti būtu pēc iespējas efektīvāki. Pirmo balvu saņēma Latvijas vēstnieks Igaunijā Kārlis Eihenbaums. Pērn Livonijas balvu saņēma AS “Balticovo” par veiksmīgu darbu Igaunijā, un AS “Tallink Latvija” par sasniegumiem Latvijā.

Pirms balvas pasniegšanas notiks arī LTRK un Igaunijas Tirdzniecības kameras organizēts Igaunijas – Latvijas biznesa forums 2018 par abu valstu pārtikas nozaru iespējām un izaicinājumiem. Plašāka informācija pieejama šeit: http://chamber.lv/lv/events/2018/09.  

Mediju pārstāvjus aicinām pieteikties uz Livonijas balvas pasniegšanu zvanot sabiedrisko attiecību konsultantei Rūtai Grikmanei pa tel. 29630923 vai arī rakstot pr@chamber.lv.

Aktivitāte tiek organizēta projekta DELBI 2 ietvaros. Projekts DELBI 2 tiek ieviests un līdzfinansēts ar Interreg Igaunijas-Latvijas programmas atbalstu. Projekta periods: 01.04.2017-31.03.2020.