Pārlekt uz galveno saturu

LTRK aicina apmeklēt kārtējo biedru pilnsapulci

LTRK aicina apmeklēt kārtējo biedru pilnsapulci

LTRK aicina uzņēmējus apmeklēt ikgadējo biedru pilnsapulci, kas notiks 20. martā, plkst.13:00, Rīgas Latviešu Biedrības namā, Merķeļa ielā 13, Rīgā.

Šajā gadā biedru kopsapulce ir īpaši nozīmīga, jo notiks padomes vēlēšanas, apstiprinot kompetenču padomju vadītājus, kā arī ievēlot brīvos padomes locekļus un padomes priekšsēdētāju jeb prezidentu. “Aicinu ikvienu LTRK biedru atbildīgi izturēties pret šo nozīmīgo notikumu un apmeklēt biedru sapulci, jo tieši no uzņēmējiem ir atkarīgs tas, kas būs biedrības dienaskārtības galvenie jautājumi un kādi lēmumi tiks pieņemti, pēc tam tos komunicējot un aizstāvot politiskajā līmenī,” saka LTRK prezidents Aigars Rostovskis.

Pašreiz LTRK ir astoņas kompetenču padomes un piecas reģionālās padomes: tirdzniecības, rūpniecības, pakalpojumu, lauku uzņēmējdarbības, zināšanu ekonomikas, eksporta, nacionālās stratēģijas, mazo un vidējo uzņēmumu, kā arī Kurzemes, Zemgales, Latgales, Vidzemes un Rīgas. Lai izveidotu pēc iespējas labākas un profesionālākas padomes, LTRK pagarināja pieteikšanos ar kompetenču padomes locekļu amatiem līdz 5.februārim plkst. 12:00. Savukārt biedru sapulcē tiks vēl balsots par astoņām brīvajām padomes vietām un padomes priekšsēdētāju.

Vēl biedru  kopsapulcē plānots apstiprināt iepriekšējā gada pārskatu, kā arī pārrunāt iepriekš paveikto un plānoto šajā gadā. “Esmu patiesi priecīgs, ka biedru skaitu trīs gadu laikā izdevies dubultot, kas bija galvenais mērķis pirms trīs gadiem, kad kļuvu par LTRK padomes priekšsēdētāju, jo tieši apvienojoties mēs varam audzēt savu kompetenci, ietekmi un reputāciju, tādējādi liekot politiķiem mūs dzirdēt un rīkoties tā, lai uzņēmēji būtu ieguvēji nevis zaudētāji,” saka A.Rostovskis.

Līdztekus vēlēšanām, plānots rīkot arī interesantas diskusijas un citas aktivitātes. Precīza sapulces darba kārtība būs pieejama nedēļu pirms pasākuma, tāpēc par tās norises, kā arī LTRK Kompetenču padomju vēlēšanas gaitu uzņēmēji aicināti sekot līdzi informācijai mājas lapā www.chamber.lv.

Reģistrēties biedru sapulcei iespējams šeit: http://ej.uz/LTRK_200318. Informācija par reklāmas un sponsorēšanas iespējām: http://www.chamber.lv/index.php/lv/content/1981. Plašāka informācija, zvanot uz tel. 67201108, vai rakstot uz e-pastu biedri@chamber.lv.