Pārlekt uz galveno saturu

LTRK Kurzemes biedru biznesa klubs uzsāk jauno pasākuma sezonu

LTRK Kurzemes biedru biznesa kluba pasākums

Šā gada 6. septembrī Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) Kurzemes reģiona nodaļa atpūtas centā “LIBAVA” organizēja LTRK Kurzemes biedru biznesa kluba pasākumuKurzemes uzņēmēju biznesa atbalsta, tīklošanas un diskusijas vakars Liepājā”, lai veicinātu biznesa kontaktus, atbalstu un savstarpējās attiecības, diskutējot par uzņēmējdarbības vides uzlabošanas un konkurētspējas celšanu.

Pasākumā piedalījās 43 kompāniju vadītāju un darbinieku no dažādām nozarēm, starp tiem bija Liepājas pašvaldības pārstāvis Ģirts Kronbergs, Finanšu institūcija ALTUM , SIA "Linde Invest", Sia "MOTIVA LATVIJA", SIA "Windau studio", SIA "Māras Lācis", SIA "Grobiņas SMPK", A/S "NORIVIK BANKA", SIA "KC konsultācijas", SIA "ALIMPEX", SIA "Ostbaltfish", SIA "Elektrodi", SIA "Baritons", SIA "4A Team", SIA "Liepājas Celtnieks", SIA "Addiction",  SIA "Ambero", SIA "Vega 1", SIA "A.P.AUTO"(AP Sauli), SIA "BELJA", SIA "ARDALA", SIA "Kalme 4", SIA "Insert IT", SIA "PURE Academy", Sia "Gitana tehniskais nodrošinājums", Sia "Tonus Elast" u.c. kas bija ieradušies no Rīgas, Ventspils,  Kuldīgas un Saldus.

Īpaša sadaļa tika veltīta dažādām tēmām par uzņēmējdarbību un to, kā izveidot efektīvu, sistēmiski strādājošu biznesu.

Pasākuma laikā uzņēmēji aktīvi iesaistās tīklošanā daloties ar kontaktiem, diskutēja savā starpā, apmainījās ar pieredzi un padomiem, kā arī sniedza viens otram dažādas rekomendācijas.

Svarīgākās vakara tēmas bija:

 - Sabiedrības vadītāju konference “Celtspēja”, ar ko uzstājās Mārtiņš Gineitis;

 - "Biznesa sistematizēšana. Kā izveidot sistēmisku biznesu - lielākie ieguvumi un grūtības", ko vadīja Kaspars Cvieģelis;

 - Uzņēmēja Madara Markus Norvila no uzņēmuma "Māras Lācis" stāstīja biznesa dzīves un pieredzes stāsts darbojoties ēdināšanas jomā.

LTRK Kurzemes biedru biznesa kluba un biedru atlases vadītājs Ralfs Minkevičs izteica lielu gandarījumu, ka šis pasākuma formāts ir guvis lielu atzinību visā Kurzemē: “Pēdējos divos mēnešos Biznesa kluba pasākumi ir notikuši Kuldīgā, Tukumā, Saldū un nu jau arī Liepājā. Nākamajās nedēļās pasākumi būs arī Ventspilī un Talsos. Faktiski turpmāk katru otro nedēļu trešdienās vai ceturtdienās mēs būsim sastopami kādā no Kurzemes lielajām pilsētām. Acīmredzot kļuvuši par aktuālu pasākumu, kurā uzņēmēji reizi mēnesī var satikties un pārspriest sev aktuālās tēmas. ”